Zdraví

I v případě akutní bronchitidy může pomoci příroda

Podzim je obdobím zvýšeného rizika výskytu virů, které způsobují nachlazení a virová onemocnění. Bojujte se zákeřnými viry s pomocí přírody!

Kapky Kaloba®Jak prokázaly moderní laboratorní testy, přírodní lék Kaloba® Vás v boji proti virům může podpořit. Při napadení organizmu zvyšuje aktivitu imunitního systému, chrání buňky sliznic dýchacích cest a působí tak proti rozvoji příznaků nemoci, jako jsou pocit nachlazení, bolest či škrábání v krku, zvýšené zahlenění a kašel.

Kapky Kaloba® jsou určeny dospělým a dětem od jednoho roku jako lék při onemocnění dýchacích cest – akutní bronchitidě (zánětu průdušek).

Většina onemocnění dýchacích cest je způsobena viry, a v tomto případě se obvykle antibiotika nedoporučují. Při včasném užívání pomáhají přírodní kapky Kaloba® posilovat přirozenou obranyschopnost na sliznici, která paklépe vzdoruje virům. Při napadení organismu akutní virovou infekcí Kaloba® uvolňuje a odstraňuje hlen z dýchacích cest a urychluje tak proces léčby.

Kapky Kaloba® jsou vyrobeny z kořene jihoafrické pelargónie Pelargonium sidoides.

Ale pozor, není pelargonie jako pelargonie. Nejedná se o rostlinu, kterou mnohdy pěstujeme doma v truhlíku. Léčivý druh pelargonie, který se vyskytuje pouze v jižní Africe, byl objeven již před staletími tamními domorodci a elixír z kořene této květiny se využíval k léčbě dýchacího ústrojí. Spojením přírodní síly a vědeckého přístupu vznikl moderní lék s názvem Kaloba®.

Využijte sílu přírody v kombinaci s moderní lékařskou vědou a v boji proti virové bronchitidě. Nezapomeňte si pečlivě přečíst příbalový leták. Kaloba® je lék k vnitřnímu užití. Více informací naleznete také na www.kaloba.cz.

 

Kapky Kaloba®

 

   
07.01.2015 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [6] lalica [*]

  Já zkusila přírodní mix - citróny, med a zázvor. Citróny a zázvor oloupeme a nakrájíme na plátečky. Do zavařovací sklenice se dá vrstva cirónů, zaleje se medem, pak vrstva zázvoru, opět med a tak pokračovat až k hrdlu. Lžící lze trochu umačkat. Nechat v lednici 2 dny louhovat a pak 3 x denně lžíci " medecímy".

  Také jsem vyzkoušela strohaný křen s medem.

  Hnisavý zánět dutin povolil...

  superkarma: 0 07.01.2015, 21:25:13
 2. [5] Ondu [*]

  Zkoušeli jsme, ale bez úspěchu.. u nás vede echinacea a pak Bioparox..

  superkarma: 0 07.01.2015, 15:14:09
 3. [4] magic11 [*]

  Sml67 za naši rodinu palec nahoru, nejen bronchitida, jak na nás něco leze, dáme kalobu + echinaceu a je klidSml59

  superkarma: 0 07.01.2015, 12:27:22
 4. [3] Madiva33 [*]

  I u nás měla Kaloba úspěchSml22

  superkarma: 0 07.01.2015, 10:28:02
 5. [2] Bucík [*]

  Používáme a naprostá spokojenost.

  superkarma: 0 07.01.2015, 08:48:03
 6. [1] Breberka456 [*]

  Vyzkoušeli jsme v rámci rodiny, ale neví, nějak to moc nezabralo - ovšem na chuť je kaloba výtečná, oproti jiným hnusům na kašel

  superkarma: 0 07.01.2015, 07:33:36

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme