Bulvár

I trapasy se dá pochlubit

Co umím?
No je toho spoustu, ale teď jsem v takovém rozpoložení, jak popisovala již jedna čtenářka. Že je ráda, že doma padne do peřin, protože na nic nemá energii. Zrovna teď se snažím nějak zútulnit svůj pelíšek - postýlku, vrhla jsem se do víru velkoměsta a na Čerňáku v Ikea nakoupila povlečení, které jsom žel neprostudovala tak pečlivě, jak asi zasloužilo. A již týden se snažím tento omyl napravit... Povlečení s nedošitými dírami nahoře, bez patentů, polštář 50×60 cm... a tak přemýšlím, proč to vlastně do Čech vozí? Takovýhle zmetky si klidně mohou Švédi nechat!


A na co mám ještě talent?! Na trapasy, vždy udělám takový, že se na to nedá dlouho zapomenout!
Když jsme jeli do Španělska přes Německo, stavěli jsme na WC, před vstupem jsem si ještě důležitě rozespalým okem prohlédla nápisy nad toaletami - německy jakžtakž ovládám - a jistě vyrazila na onu místnost. A jaké pro mě bylo překvapení, že tam jsou pisoáry, ani paní obsluhující mě nestihla zadržet. Pár pánů si mě prohlédlo takovým pohledem, že jsem couvala zpět rychlostí blesku, rudá jak rak a skoro se mi už ani nechtělo :-)


Včera u kina jsem komentovala poněkud nahlas: "Tam nepůjdu čekat jak ty dvě trapky, pojď jdem se ještě projít!" Akorát jsem nestihla zaregistrovat, že ty dvě "trapky" již mají lístky a za minutu se bude promítat film. Ty "trapky" se pak celkem bavily, když mě viděly, jak letím pro lístky :-)
a další a další...

přeji krásně strávený den plný pohody   
                                                Vaše Kočička


Děkuji vám, Kočičko. Moje kamarádka zažila podobný trapas na letišti v Tunisu. Byla krátce těhotná, snad ani nevěděla, že mimčo čeká. Udělalo se jí strašně zle a běžela na WC. Stoupla si nad umyvadlo a obsah svého žaludku bohužel poslala přímo tam. Jak si umývala svou pusu, koukla se vedle sebe. Zírali na ni muži stojící nad pisoáry. Samozřejmě vykonávali své potřeby.

Napište nám, s čím se chcete pochlubit, co vám udělalo velkou radost, že jste to sama dokázala uvařit, postavit...

redakce@zena-in.cz

   
06.10.2005 - Společnost - autor: Radek Kříž

Komentáře:

 1. avatar
  [6] Exupery [*]

  Kocicka: Mě z toho peřina neleze, ale to je fuk, prostě když chceš český povlečení, tak ho nekupuj v IKEi

  superkarma: 0 06.10.2005, 15:11:17
 2. avatar
  [5] Kocicka [*]

  na dece žádný přesah není a nepotřebuju aby mi čuměla peřina z povlečení....a polštář bych za menší nevyměnila protože cestuju po celý postely a ten mě aspon brzdí:-)

  superkarma: 0 06.10.2005, 14:37:56
 3. avatar
  [4] Exupery [*]

  Kocicka: To není zmetek, že má IKEA jinej rozměr polštáře ví každej, navíc to na tom povlečení je vždycky viditelně napsaný. a ty díry jsou tam schválně kvůli povlíkání, mě tam teda nijak nevadí a místo knoflíků je tam takovej ten přesah, že se to nesvlíká ani bez nich, ne? A ty polštáře mají docela levný. J8 ale normálně přepůlila doma jeden péřovej a ty půlky akorát pasujou do těch jejich povlaků. A když si zvykneš na menší polštář, tak už jinej chtít nebudeš, ono není zrovna zdravý mít polstář až pod ramenama
  Jinak stejnej trapas se záchodama se mi stal nedávno i v ČR Ale já to neotočila, furt jsem myslela, že toholt mají společný, bylo tam asi 5 pisoárů a 5 kabinek. A Zjistila jsem to až když jsem vylezla, že ženský choděj jinam, na těch dveřích bylo asi 10 různejch cedulek, jako sprcha, přebalovák a nevím co ještě, takže to, že na tý jedný je WC pouze pro pány a na druhý pro dámy jsem přehlídla. A to jsem tam ještě v tý kabince zapomněla peněženku, takže jsem tam musela znova, aspoň že tam byla.

  superkarma: 0 06.10.2005, 14:11:10
 4. avatar
  [3] Kocicka [*]

  no vyřešila jsem to jinak....rozpárala nastavila jinou látkou ve stejném odstínu....a celkem to vypadá super. Nakoupila jsem tam ještě látky a z těch morduju doplnky jako přehozy, polštárky, a tak... Péřový mega polštář bych nevyměnila ani za nic!

  superkarma: 0 06.10.2005, 12:13:17
 5. avatar
  [2] Luciš [*]

  Nezbyde než v ikei koupit polštář 50x60, jsem taky jedna nepoučitelná

  superkarma: 0 06.10.2005, 11:56:02
 6. avatar
  [1] gerda [*]

  taky mám záchodový zážitek. Byla jsem s kamarádkou v galerii, kde je i občerstvení. Galerie byla nová, výzdoba avantgardní od známého výtvarníka. Potíž nastala, když příroda zavelela a já hledala WC. To jsem sice našla, ale nemohla jsem poznat, co jsou pánové a co dámy. Podle uměleckého ztvárnění figurek mi to tedy jasné nebylo. Letěla jsem zpátky ke kámošce, aby mě vysvobodila v tísni a ona mi vysvětlila rozdíl mezi "panáčky" - "No to je přece jasné! ONA má copánky!!!"

  superkarma: 0 06.10.2005, 10:47:15

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme