Rodina

I příšerky musí zpátky do školy

Začínáme se připravovat na nový školní rok? Některé děti se již možná těší na usednutí do lavic s novou super školní výbavou!

dJeště před chvílí se děti radovaly ze začínajících prázdnin a teď se nový školní rok blíží mílovými kroky. Pomalu začínáme přemýšlet, co nového je třeba pořídit, z čeho naše ratolesti za ty dva poslední měsíce vyrostly, co se rozbilo, ošoupalo a co úplně chybí. Ať už se jedná o nové cvičky na tělocvik, novou aktovku nebo psací potřeby, nový školní rok je vždy zásah do peněženky. V příštích dnes vás čeká ještě pořádný nákup v obchodě s oblečením, obuví i v papírnictví.

Pro tvořivé děti

Dětské fantazii se meze nekladou. Aby ale mohly pracovat na svých nápadech, potřebují k tomu ty správné „pomocníčky“. Součástí pořádné výbavy, ať už k plnění úkolů na výtvarné výchově, nebo k vytváření vlastních nápadů doma v pokojíčku, je pořádné lepidlo. Z nekvalitního lepidla totiž nemůže nikdy nic pořádného vzniknout! Navíc je důležité, aby bylo lepidlo zdravotně nezávadné a určené pro děti. Zejména ty menší mají občas tendenci lepidlo ochutnat a těžko je pokaždé uhlídáte.

njhPritt přestavuje celou škálu lepidel pro děti. Tekutá lepidla jako je Pritt Gamafix nebo školák si děti velmi oblíbily, ovšem takovým základem, který by neměl chybět v šuplíku ani v penálu, je Pritt lepící tyčinka. Lepení s ní je snadné a rovnoměrné, lepidlo je hladké a díky speciálnímu uzávěru vydrží déle. S lepící tyčinkou Pritt lze lepit papír, lepenku, karton, textil, fotky, korek, sklo, dřevo, plasty i další materiály, takže se hodí pro všechny dětské nápady. Lepidla Pritt jsou zdravotně nezávadná, neobsahují rozpouštědla a navíc je snadno vyperete i při nízké teplotě, takže jsou vhodné a bezpečné i pro ty nejmenší.

fS „příšerkami“ vyhrává každý

Při koupi lepidla Pritt potěšíte své děti nyní dokonce dvakrát. Zapojte se do soutěže. Od 1. 7. probíhá soutěž Zpátky do školy s příšerkami! S Pritt Crafting Kits limitovanou edicí vyhrává každý, kdo se zapojí! (soutěž trvá do vyčerpání dárků.)

S lepící tyčinkou Pritt budou děti konečně moci vytvářet téměř všechno, co je napadne.

Více na www.pritt.cz

 

monst

   
15.08.2016 - Zpátky do školy - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [2] bobani [*]

    máme jinou značku

    superkarma: 0 15.08.2016, 09:30:56
  2. [1] Andreadornova [*]

    Sml67

    superkarma: 0 15.08.2016, 05:55:36

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme