kuche

SPAR ČOS startuje novou privátní značku Feine Küche

SPAR ČOS rozšiřuje od 3. srpna 2011 sortiment o hotová chlazená jídla nejvyšší kvality. Privátní značka Spar Feine Küche nabízí více než 20 výrobků domácí i mezinárodní kuchyně -českou klasiku, těstoviny i exotické speciality - z těch nejlepších ingrediencí, které zaručují skvělou chuť. Výrobky mohou zákazníci rychle a jednoduše připravit, a to pouhým ohřátím na pánvi či v mikrovlnné troubě. Tváří značky se stala oblíbená herečka a kuchařka Markéta Hrubešová. Start nové privátní značky Spar Feine Küche doprovází reklamní kampaň včetně spotřebitelské soutěže o zájezdy.

„Dnešní uspěchaná doba má vliv také na domácí přípravu pokrmů. Proto se i my snažíme usnadnit a urychlit našim zákazníkům každodenní starost o to „co bude k jídlu“, říká Martin Ditmar, generální ředitel společnosti SPAR ČOS. „Z tohoto důvodu jsme náš sortiment rozšířili o privátní řadu Spar Feine Küche. Věříme, že si ji zákazníci oblíbí, a to hlavně díky kvalitě použitých potravin a celkové chuti výrobků. Vyzkoušet si je zákazníci mohou při ochutnávkách v pátek 5. srpna 2011 ve vybraných hypermarketech INTERSPAR,“ dodává Martin Ditmar.

Privátní značka Spar Feine Küche uspokojí všechny chutě

Zákazníci obchodní sítě SPAR ČOS mohu vybírat z více než 20 výrobků této privátní řady. Ta zahrnuje široký výběr jídel - od české kuchyně (Hovězí maso v rajské omáčce s houskovým knedlíkem, Svíčková na smetaně s knedlíkem, Moravský vrabec s knedlíkem, Bramborové šišky s povidly), přes těstoviny (Torteliny s masovou náplní, Penne s houbovou omáčkou, Spaghetti Bolognese) až po jídla mezinárodní kuchyně (Kuře Tikka masala s rýží, Nudle Bami Goreng) a další.

kuche

Vyhrajte zájezd do Itálie se značkou Spar Feine Küche

Zákazníci hypermarketů INTERSPAR a supermarketů SPAR, kteří si zakoupí produkty Feine Küche, mají možnost zúčastnit se SMS soutěže o atraktivní výhry. Za každý zakoupený výrobek Spar Feine Küche obdrží na podkladně unikátní kód, který stačí zaslat formou SMS na dané číslo. Kromě hlavních cen vyhrává každá padesátá SMS výrobky Spar Feine Küche. Více informací na www.interspar.cz

Společnost ASPIAG Management AG (Austria SPAR International AG) je odpovědná za SPAR aktivity v zahraničí (severní Itálie, Slovinsko, Maďarsko, Česká republika a Chorvatsko). Sídlo firmy se nachází ve švýcarském Widnau.
SPAR Česká obchodní společnost s. r. o., patří do skupiny SPAR Rakousko. Hrubý obrat z prodeje za rok 2010 činil 498 mil. eur. SPAR provozuje v České republice 38 obchodů (33 hypermarketů INTERSPAR a 5 supermarketů SPAR), ve kterých zaměstnává přes 4 500 zaměstnanců). V listopadu 2010 byl otevřen nejmodernější hypermarket INTERSPAR v pražské Galerii Harfa. Od 20. dubna 2011 je zákazníkům k dispozici nový supermarket SPAR v Praze-Jahodnici. SPAR ČOS je rovněž provozovatelem moderních velkokapacitních Restaurací Interspar, kaváren Tutto Bene a Cafe Cappuccino To Go.

Více informací:
www.interspar.cz

Reklama