Krásné svátky přeje posluchačka Diplopeta prostřednictvím Paľo Habery. Posluchačka Tina5 posílá Johna Lennona ve sborovém podání svým kamarádkám v ŽENĚ-IN.cz.

Celý den posloucháte vánoční písničky na přání v rádiu ŽENA-IN.cz. Další dva songy vysíláme na přání čtenářek Diplolety a Tiny5, a ačkoli jsme tu již dnes mistra Johna Lennona měli, v tomto sborovém podání má docela jiný šmrnc...


Dobrý den,

i když Vánoce jsou ještě daleko, měli by jsme si je připomínat každý den. Ne kvůli dárkům, ale proto, že máme být na sebe hodní, rozdávat úsměvy, snažit se porozumět jeden druhému.
A tak všem přeji, aby měl každý ve svém srdíčku pochopení, lásku, ochotu.

Krásny den,
Diplopeta


Milá redakce, krásně vyšlo počasí, člověk vidí vločky za oknem a hned je
líp na světě.

Pokud můžu, ráda bych tuto písničku poslala mým milým kamarádkám z ž-inky Pletýnkám,“ Holky děkuju, že Vás znám, že Vás mám a redakci děkuju za to, že ž-inka vůbec je. „
Tina5

PS: Dcera hledala na netu dívka-in a nenašla, nemíníte s tím něco dělat?:-))

Včera jsme šly s dětmi od známých domů a z vedlejší silnice vyjela stará tatrovka celá osvícená a nazdobená světýlky a světelnými řetězy a dcery vykřikly: „ Vánoce se blíží. Ještěže jsme viděly to auto, připomnělo nám Vánoce.“ :-)) šly jsme v tilečkách a pantoflíčkách, holky celý den namočená v bazénu, ale blíží se Vánoce. No, vlastně mají pravdu. ;-)
Krásný den všem.

Pozn. red.: Příspěvky neprošly jazykovou korekturou.

Téma dne 24. 8. 2011: Vánoční písničky na přání!

Rádio ŽENA-IN.cz vám dnes hraje na přání!

Pošlete svým známým a přátelům, svému milému či třeba rodičům nebo dětem vánoční písničku. Popřejte jim plno lásky, štěstí a spokojenosti známou melodií!

Jak na to? Zašlete mi na redakční e-mailovou adresu (viz níže) odkaz na video, uložené na serveru YOUtube, a k němu krátký vánoční vzkaz - komu písničku posíláte a co pěkného na Štědrý den přejete.

Za svůj příspěvek můžete získat malý vánoční dárek:exkluzivní Tchibo konvici na výrobu mléčné pěny, abyste si mohla sama doma vyrobit kávu late jako od profesionála!

 

konvice

Reklama