Bulvár

I nesmrtelná Helena Vondráčková stárne!

„Zpěvačka Helena Vondráčková je šokována přístupem a jednáním producenta muzikálu Miss Saigon, Agenturou Goja, zastoupenou JUDr. Františkem Janečkem.

Anglický supervisor Jeff Bigg ohodnotil výkon Heleny Vondráčkové jako vynikající, a to jak pěvecky, tak i herecky. Osobně o tomto zpěvačku ujistil. S výkonem producentem zvoleného muzikálového partnera, Michala Klama, nebyl samotný producent JUDr. František Janeček spokojen.

Pan Jeff Bigg proto jeho výkon ani neviděl, a tedy ani nehodnotil. Producentem bylo rozhodnuto, že tuto roli neztvární. Z tohoto důvodu Helena Vondráčková nebude účinkovat v žádném z premiérových představení, a to nikoli vlastní vinou, čímž se cítí být velmi poškozena. S ohledem na to, že producent muzikálu nevybral zpěvačce vhodného a odpovídajícího partnera, je Helena Vondráčková nucena spolupráci v tomto muzikálu ukončit. Z důvodu dlouhodobých problémů se seriozností společnosti SIDOVSKY management s.r.o., která má současně na starosti i propagaci muzikálu Bídníci, Helena Vondráčková zvažuje i své další účinkování v tomto muzikálu.“

 

Tato informace se objevila na oficiálních stránkách Heleny Vondráčkové (57 let) poté, co se zástupce majitele licence na Miss Saigon Julian Bigg ze společnosti Cameron Mackintosh v úterý rozhodl, že se Vondráčková neobjeví ani v jednom z premiérových představení...

 

Upřímně řečeno, ať je Helena sebevíc dobrá, proti času se jen těžko bojuje... Maximální výkon nemůže vynahradit nevěrohodnost vystoupení, které by na diváka bezesporu útočilo poté, co byl z muzikálu vyhozen její herecký partner Michal Klamo, který jí byl věkově nejblíže (41 let).

 

Heleně je 57 let... Kdo z nás tedy skutečně uvěří, že je manželkou například třicetiletého muže?

Myslím, že tento věkový rozdíl by byl natolik do očí bijící, že pro muzikál Miss Saigon mohl mít velice nepříjemný dopad.

 

Podle deníku Blesk se Helena nedokáže smířit s tím, že první housle po ní převzala Kateřina Brožová (33 let).

Svým způsobem je to i pochopitelné... Helena byla zvyklá žít na výsluní, být jedničkou, být onou zářivou hvězdou. Jenže vše jednou končí...

 

Každopádně tím, že podle Blesku prohlásila „V Miss Saigon mě nikdo neuvidí!“ má možnost zúčastnit se Českého slavíka...

Ovšem otázkou zůstává, zda muzikál nebyl skutečně jen výmluvou... Helena si je moc dobře vědoma, že letošní konkurence v Českém slavíkovi je více než silná...

A unesla by další prohru?

---------------------------

 

Zítra se dozvíme výsledky hlasování v anketě Český slavík. Komu fandíte? Máte svého oblíbence? Článek o Českém slavíkovi vyšel na Ženě-in minulý týden a přečíst si ho můžete ZDE .

   
10.12.2004 - Společnost - autor: Sabina

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [129] jana81.v [*]

  Helenka si neuvědomuje,že už není nejmaldší

  superkarma: 0 17.12.2004, 21:27:13
 2. avatar
  [128] peguša [*]

  Taky si myslím, že trocha sebekritiky by neškodila. Léta přibývají všem . Někomu trochu pomohou plastičtí chirurgové, ale nejsou všemocní. Kdyby šlo o rozhlas, nebyl by problém, ale co si budeme namlouvat, muzikál není jen o zpěvu, ale taky o vizuálním dojmu. Pravda, taky bych chtěla mít takovou figuru a fyzičku skoro v šedesáti, ale hrát si na zajíčka a ještě se vztekat, když mi to ostatní nebaští.... Měla jsem H.V. vždycky ráda, hlavně za její éry s Jiřím Kornem. Jejich tanec a step jsem milovala. Ale co se vdala za pana Michala, jako by neměla vlastní mozek. Než si ho vzala, nevzpomínám si na nějakou velkou aféru, to začalo až potom. Frekvenci 1 jsem poslouchala taky a Karel Got to vystihl trefně. "Kdybych se měl soudit kvůli kdejaké poznámce nebo jedovatosti na mou adresu, nedělal bych nic jiného, než běhal po soudech."

  superkarma: 0 14.12.2004, 11:39:31
 3. avatar
  [127] Muška [*]

  Já si myslím že by na jevišti opravdu byl vidět ten velký věkový rozdíl,ikdyž Vondráčková vypadá moc dobře,ale obličej dvacítky už dávno nemá .

  superkarma: 0 13.12.2004, 20:44:01
 4. avatar
  [125] 1_Kopretina [*]

  Eva_Fl: Ale to není jenom v muzice

  superkarma: 0 13.12.2004, 15:41:00

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [124] Eva_CZ [*]

  1_Kopretina: no jasne, protoze proc, ze jo?
  Pak to tam vypada, jak to vypada.

  superkarma: 0 13.12.2004, 14:09:46
 2. avatar
  [123] 1_Kopretina [*]

  Eva_Fl: ad 111 - Gott byl u StB??? Jestli jó tak mně je to upřímně jedno. Já to zas až tak nezkoumám, protože proč???

  superkarma: 0 13.12.2004, 11:01:17
 3. [121] vrba [*]

  Holky, ruku na srdce, která bysme nechtěla v 57 letech mít tolik energie a vypadat jako ona. Nechápu, jakou další prohru by neměla unést(viz článek), 3. místo ve slavíkovi, to snad ale není prohra. Jejího muže sice neznám, ale myslím si, že je to hlavně on, kdo kalí vody.

  superkarma: 0 13.12.2004, 00:15:43
 4. avatar
  [120] Suzanne [*]

  Vivian: Souhlasím Neznám nikoho kromě Grety Garbo, kdo by na absolutním vrcholu kariéry (3.místo ve slavíkovi beru opravdu jako jeden z jejích vrcholů) řekl: balim, ať nastoupěj mladý...a přestal pracovat, začal se oblékat do střízlivých šatů... Hlavně PROČ???

  superkarma: 0 12.12.2004, 22:00:58
 5. avatar
  [119] Vivian [*]

  Káča: a proč by neměla být chtít star? Proč by se měla stahovat do ústraní, když ji lidi pořád rádi poslouchají (soudě dle 3. místa ve Slavíkovi)?

  superkarma: 0 12.12.2004, 21:10:44
 6. avatar
  [117] verousek [*]

  helenka mi nevadi, zpívat podle mě umí naprosto super. Ovšem o Gottovi mám úplně opačné mínění, vyhrál dalšího slavíka? a za co, vždyťho není vůbec nikde slyšet ani vidět. kdy naposledy natočïl novu písničku?

  superkarma: 0 12.12.2004, 18:53:26
 7. avatar
  [115] Libča [*]

  mozna ze jsem mela napsat ze jsem ji mela poznat kratce a chvili ale i ze presto jsem si udelala obraz o ni. Poznala jsem par znamych osobnosti... pozdeji pri mem jinem zamestnani a snad ona byla jedina kdo byl takovy prirodni, jak jsem psala normos.

  superkarma: 0 12.12.2004, 13:41:48
 8. avatar
  [114] Libča [*]

  Vivian: nebylo to dlouhe setkani trval oasi tak 45 minut (jeste jsem to kvuli ni prodluzovala hihi) provazela jsem ji v KOnepruskych jeskynich. Tenkrat tam prijela s manzelem a pejskem, mela vlcaka pry ho nekdo vyhodil tam kde ted bydli a oni si ho vzali a pejsek jim vrhnul stenata nechci kecat neco kolem 10-14 ale to nevim presne. Udaly pry vsechny. Kdyz prohlidka skonicla tak jsem si s ni smela chvili povidat. Manzel umel krasne cesky a fakt pusobila na me krasnym dojmem, byla mila, prijemna, fakt uzasna, musim rici ze tim si me ziskala. Oblibila jsem si ji a jak rikam jeji pisnicky ty nove jsem si kupovala a posloucham je tady v nemecku, i moje nemecka neter, kdyz prijde tak chce jen Helenu a "Jeste je tu noc"
  Musim rici ze jsem tam mela v te vyprave jeste jednu dost "znamou" pani nebo spise kohosi kdo byl velmi blizky k nekomu kdo ma s jeskynemi s temi nasimi dost spolecneho.. a reknu na rovinu ze ta osoba byla tak namyslena a arogantni.. ze to byla az hruza. Helena byla super... proste normos...
  Je to skoda co se ted porad pise, jak to vse probiha, je pravda ty plastiky a tak.. no jo.. mozna to ma zapotrebi, i kdyz me prijde ze ne... ale jak pise KOte tak nejak si to tez myslim. I kdyz Blesk ctu....

  superkarma: 0 12.12.2004, 13:37:26
 9. avatar
  [113] Vivian [*]

  Libča: a kde jste se potkaly?

  superkarma: 0 12.12.2004, 13:13:00
 10. avatar
  [112] Libča [*]

  ja bych jeste neco dodala, poznala jsem p. Vondrackovou osobne, a tenkrat na me pusobila jako uzasna zenska, byla tenkrat se svym byvalym manzelem.

  superkarma: 0 12.12.2004, 13:03:31
 11. avatar
  [111] Eva_CZ [*]

  1_Kopretina: az na tu spolupraci s STB mas s tim Kajou i pravdu...

  No - Petr Muk na 3. miste - to tam fakt zpevaci dosli?

  superkarma: 0 12.12.2004, 12:35:08
 12. avatar
  [110] Vivian [*]

  Zpěvák roku:

  1. Karel Gott
  2. Daniel Landa
  3. Petr Muk

  Zpěvačka roku:

  1. Lucie Bílá
  2. Aneta Langerová
  3. Helena Vondráčková

  Skupina roku:

  1. Kabát
  2. Chinaski
  3. Lucie

  Objev roku:

  1. Aneta Langerová
  2. Sámer Issa
  3. Tomáš Savka

  Skokan roku:

  Zpěváci: Richard Krajčo
  Zpěvačky: Radůza
  Skupiny: J.A.R.


  zdroj: http://www.novinky.cz

  superkarma: 0 12.12.2004, 12:00:50
 13. avatar
  [109] Vivian [*]

  *Kotě*: souhlasím mně se spousta jejich (spíš těch starších) písniček taky moc líbí Já ji prostě beru jako zpěvačku, která něco umí, a ženskou, která něco dokázala (což je bohužel pro ledaskoho impuls k pomluvám).
  A myslím si, že jsem ta poslední, kdo by měl právo soudit její chování, takže opravdu neřeším, jak se chová a s kým se soudí a podobné věci... Každý si zameťme nejdřív před vlastním prahem.

  superkarma: 0 12.12.2004, 11:58:06
 14. avatar
  [108] 1_Kopretina [*]

  *Kotě*: S tou Helčou máš pravdu, když mě osobně nejvíc štve, že se vždycky chovala normálně, ale to co teď předvádí to mi opravdu na ní nesedí. Písničky měla vždycky krásný, ale měla se držet jich, ty soudní pře jsou hrozný. Co si budem povídat, všechny víme, že bulvár je bulvár a je samozřejmý, že si člověk nemůže nechat všechno líbit, ale zase čím víc se to řeší tím víc jsem aspoň já otrávená. O Heleně se vždycky psalo, nakonec proč né, vždyť je nahoře, ale zrovna tak se píše i o jiných a dokavaď lidi budou bažit po takovejch informacích tak se o hvězdách bude psát pořád. Ale ten Heleny předtočenej výstup byl hroznej. To si fakt myslí, že jí všichni žerou, že jí Janeček nepovolil účast na Slavíkovi??? Hlavně aby chudák nedopadla tak, že novináři o ní přestanou psát a agentury jí nepřestali zvát na koncerty. To už by si pak fakt mohla chodit pro důchod. A to jsem ještě zvědavá jak to dopadne s tím jejím vystoupením v Carnegi Hall, co dostala k narozeninám.

  A ještě k Gottovi - je skvělej - pěvecky určitě i když ho nevyhledávám, ale já ho miluju za to jeho chování. Chová se "normálně", přijímá legráci a dokonce je i sám vytváří - je báječnej. A pokud to není i bohem obdařenej herec tak byl včera fakt překvapenej a moc to nečekal.
  Nechci se bavit o tom jestli je to zmanipolovaný nebo né, ale toho 30 Slavíka si zasloužil, národní umělce už naše republika nerozdává, tak aspoň takovéhle ocenění

  superkarma: 0 12.12.2004, 09:05:07
 15. avatar
  [107] *Kotě* [*]

  V opeře se nikdo nepozastavuje nad tím, když má představitelka patnáctileté dívky padesát let a sto kilo... je to prostě iluze, hra, divadlo... O skutečném pozadí událostí houby víme, ono z Blesku se taky člověk zásadně žádná fakta nedozví, jenom zveličené a nafouklé lži či polopravdy a jinak samá hnis a zloba... Blesk jsem ještě nikdy v ruce nedržela, ale stačí mi občas nakukovat spoluobčanům přes rameno v tramvaji Nevěřila bych z principu ničemu, co se tam píše, dokud bych si to neověřila ještě jinde.

  Že se Helena Vondráčková s každým soudí, za tím může být cokoli, od snahy zajistit si na stará kolena větší publicitu přes podléhání manželovi až po upřímné rozhořčení, jak s ní bulvár vláčí bahnem... co se týče odchodu z muzikálu, pak dnes na iDnes mluví ten její partner a ten zase říká něco úplně jiného... když do toho nevidíme, nemá cenu spekulovat.

  Mně zase není sympatický Karel Gott a přesto prý dnes vyhrál už třicátého slavíka. Asi má v sobě něco, proč ho většina národa žere. A Helena Vondráčková měla a má nádherný hlas, bývala krásná mladá dívka i krásná zralá žena, dnes je pravda poněkud znetvořená těmi plastikami, ale hlas má pořád dobrý a minimálně za tu spoustu nádherných písniček, co nazpívala a které už zlidověly, si zaslouží trochu úcty a ne shazovat kvůli věku... pokaždé, když slyším, jak zpívá "podívej, kvete růže", tak se dojmu...

  Nechte ji žít a přejte jí dobré, co vám udělala, abyste se do ní takhle sprostě navážely?

  superkarma: 0 12.12.2004, 02:23:48
 16. avatar
  [106] Vivian [*]

  Sandy: co se jí stalo/stane dnes večer?

  superkarma: 0 11.12.2004, 21:07:17
 17. avatar
  [104] Eva_CZ [*]

  man-mimo: to jo...

  superkarma: 0 11.12.2004, 12:48:00
 18. avatar
  [103] man-mimo [*]

  Sandy: já bych spíš srovnával Vondráčkovou, Neckáře a Kubišovou. Jejich možnosti veřejně vystupovat byly přímo úměrný vztahu ke komunistům. A že byly rozdílný

  superkarma: 0 11.12.2004, 12:18:26
 19. avatar
  [102] Eva_CZ [*]

  Jeremi: to jo, to jo, neni kazda slepice!

  Ale jinak vidim, jak se osvedcil bulvar. Pritom NIKDO NECTE BLESK, ze jo? Redakce by zjevne mela kopirovat tyhle clanky denne.

  Ja teda vubec nevim, co ma za manzela, ale asi jim to klape, kdyz jsou spolu.
  Chtela bych videt ty zazraky, co maji tyhle nenavistny holky doma.... Mozna by je Helena taky nechtela....

  superkarma: 0 11.12.2004, 12:15:08
 20. avatar
  [101] Jeremi [*]

  Eva_Fl: Evíku, nebuď nefér. Našlo se tu dost lidí, kteří nepřiplivli.

  superkarma: 0 11.12.2004, 11:49:40
 21. avatar
  [100] Eva_CZ [*]

  Ťapina: ale mne je nejaka Helenka u paty, ale kdyz se plive, tak se plive, ze jo? Si taky prijdu vypustit... Takovej hezkej narodni sport z-in.

  superkarma: 0 11.12.2004, 09:46:42
 22. avatar
  [99] Ťapina [*]

  Eva_Fl: No nemusím zrovna na Vondráčkovou plivat, ale nějak nechápu tvoji logiku - Gott je soudruh, který by neměl vylézat, natož pak pro českého slavíka, ale Helenka je hvězda, na kterou se nešahá. Já mezi nima rozdíl nevidím.

  superkarma: 0 11.12.2004, 09:44:22
 23. avatar
  [98] Avilka [*]

  Eva_Fl: Evi, dobrý, ty si už preventívne vyhubuješ sama

  superkarma: 0 11.12.2004, 09:31:32
 24. avatar
  [95] Eva_CZ [*]

  amidala: takhle na me reagujete, tak se pripravuju....

  superkarma: 0 11.12.2004, 00:47:00
 25. avatar
  [94] amidala [*]

  Eva_Fl: co to je?

  superkarma: 0 11.12.2004, 00:38:14
 26. avatar
  [93] Eva_CZ [*]

  A uz to vidim....

  Podivejte se, co zase napsala, krava jedna blba....


  A co ses ty?

  superkarma: 0 11.12.2004, 00:06:23
 27. avatar
  [92] Eva_CZ [*]

  Jeremi:

  Tady je to fakt takovy pekny, jak vsechny tahnou za jeden provaz. Jako jeden muz.... Slipky....

  superkarma: 0 11.12.2004, 00:04:51
 28. avatar
  [88] man-mimo [*]

  Sandy: jo, je hvězda rudá

  superkarma: 0 10.12.2004, 22:22:49
 29. avatar
  [83] Jeremi [*]

  Gretka.: No, přiznávám, že jsem to tu nečetla celé, ale i jinde jsem měla dojem, že útoky převažují.

  superkarma: 0 10.12.2004, 20:18:58
 30. avatar
  [81] Jeremi [*]

  Gretka.: Pokud mám potřebu něco řešit, tak jsou to situace, kdy jsou najednou všichni chytří a házejí kamenem. A je mi lhostejno, o koho a co přitom jde.

  superkarma: 0 10.12.2004, 19:59:07

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme