Vztahy

I my chceme někdy jen sex!


Horké letní večery, rozpálená pláž a touha po dobrodružství. I my máme někdy chuť na divoký a nezávazný sex. Škoda, že nám to věří jen málo mužů.

 

Muži jsou často neprávem obviňováni, že jim jde jen o to jedno. Ale i my raději někdy zapomeneme na romantiku, láskyplné objetí či dlouhodobé vztahy a užijeme si pouze dobrý a vášnivý sex.

 

Bohužel nám to ale nikdo nevěří, pokud nechodíme oblékané jako prostitutky, nesdělujeme své touhy na webových fórech či nemáme takový sexappeal jako třeba Sharon Stone.

 

Víte, co chcete?

 

Podle psychologů posilují erotické zážitky lidské ego. Dovolená je k vášnivé erotice jako stvořená. Je to dáno pocitem volnosti a často také alkoholem. Odpadá sebekontrola, kterou máme doma – jednou je přece skoro jako nikdy.

 

V žádném případě si ale od takovéto vášnivé noci nic neslibujte. Z takových románků v převážné většině nic trvalého nebývá. Pokud si tedy nejste naprosto jistá, že psychicky ustojíte to, že to bylo jen takové malé dobrodružství a nic víc, tak se do nezávazných románků a sexů na jednu noc rozhodně nepouštějte.

 

Známosti na jednu noc mohou pomoci uhasit žízeň po milostných avantýrách a zažít nějaké zpestření, než se zase objeví nějaký potenciální partner na delší vztah.

 

Vhodný kandidát

 

Dobře si rozmyslete, s kým si nezávazný sex užít. Není totiž zrovna nejpříjemnější koukat na sebe po vášnivé noci na poradě jako by se nic nestalo, případně se sejít s kamarády večer v baru a koukat se, jak je dotyčný něžný ke své přítelkyni. 

 

Ke mně nebo k tobě?

 

To je naprosto jasné! K němu! Cizí byt můžete totiž opustit kdykoliv se vám zachce. Vždycky se můžete vymluvit, že máte domluvenou schůzku, pozvané rodiče na oběd nebo něco podobně důležitého. Určitě je to mnohem jednodušší než se zbavit hosta, který je dotěrný, opilý na mol nebo znechucený, že jste si to rozdali jen jednou.

 

Chraňte se

 

Mnoho lidí chce sex na jednu noc prostě jen vyzkoušet. I když třeba známosti na jednu noc nepatří k vašemu běžnému životnímu stylu, je třeba dbát určitých zásad. Tak skvělé dobrodružství to zase není, abyste kvůli tomu museli obětovat své zdraví.

 

Takže bezpečný sex s kondomem je základ a je úplně jedno, jak poblázněné hormony máte.

 

Pozor, mnoho mužů má neuvěřitelnou fantazii, pokud jde o výmluvy, proč nemohou kondom použít. Od psychického traumatu až po těžkou alergii na latex. 

 

A co potom? Zmizte!

 

Samozřejmě mají něžnosti a mazlení po pohlavním styku určité kouzlo. Ale pozor – pravidlo číslo 1: Žádné emoce! Spící muži vypadají bezbranně a jsou po sexu k sežrání, takže byl mohl nastat problém udržet na uzdě své city. 

 

A pravidlo číslo 2: I když jste šla večer do postele s nejúžasnějším frajerem z baru, ráno se vám po vystřízlivění může naskytnout šokující pohled. Nechte si proto raději jen hezké vzpomínky a odejděte. Stačí jen krátká věta: „Bylo to hezké a fajn, měj se krásně, ahoj.“

 

Absolutní diskrétnost

 

Přirozeně není žádný důvod se za sexualitu stydět. Ale ženám, které praktikují pravidelně nezávazný sex a často se tím chlubí, se většinou dostane nálepky „laciné štětky“, která dá každému. Přísloví praví: „Mluviti stříbro, mlčeti zlato“. A nezávazný sex si v každém případě nechte pro sebe.

 

Podle psychologů je sex na jednu noc podle určitých předpokladů spásou duše. Ten, kdo je single, má to v hlavě jasně srovnané a nehledá trvalý vztah, tomu může sex na jednu noc jen prospět.

 

Naopak každý, kdo hledá trvalý vztah, by se měl radši sexu na jednu noc vyvarovat. Riziko toho, že vám zbude jen zlomené srdce a nenaplněné sny, je totiž dost veliké. Pozor na mylnou představu. Pokud si nezávazným sexem řešíte vaši osamělost, nebudete trvale šťastní.

 

6 pravidel pro nezávazný sex

 

+ Nikdy bez kondomu. I přes hormonální pobláznění se určitě chraňte.

+ Pokud možno nikdy ve vašem bytě. Pak se můžete rozhodnout, jestli toho divočáka z vášnivé noci chcete ještě vidět na denním světle.

+ Baví vás s ním sex? Ujasněte si, jestli jde o upřímné pocity, nebo máte jen splašené hormony. 

+ Nebuďte sentimentální. Jste tu kvůli sexu, tak si to užijte.

+ Pokud ho nechcete znovu vidět, nenechávejte mu své číslo. Pokud z vás přece jen nějaké vytáhne, zkuste mu dát svůj telefon, ale přeházejte čísla.

+ Pokud ho chcete vidět, dejte mu své číslo, ale rozhodně ta čísla nepřehazujte. Pak by bylo čekání na zavolání zbytečné. :)

   
14.08.2008 - Láska a vztahy - autor: Pavel Miškovský

Komentáře:

 1. [11] ellienka [*]

  taky jsem si nezávazně užívala 5 let - po rozvodu. Teď jsem zase "zadaná", tak zbyly jen fajn vzpomínky.. Třeba jednou.. až někdy budu zase volnááá...

  superkarma: 0 15.08.2008, 09:01:57
 2. [10] Mehteb [*]

  Zkusila jsem to a bylo to fajn...............

  superkarma: 0 15.08.2008, 08:36:08
 3. [9] Champy [*]

  No, já jsem zatím věrná manželovi, ale někdy má fantazie taky zabruslí kam nemá.

  superkarma: 0 14.08.2008, 22:32:00
 4. avatar
  [8] ŠTÍSTKO [*]

  mindulinka: původně měla jít na jiné oddělení,ale tam měli zrovna málo práce - tak ji šoupli k nám . už bych asi do ničeho takovýho nešla,je to 4roky (ale bylo to dobrý )

  superkarma: 0 14.08.2008, 19:18:02
 5. [7] mindulinka [*]

  štístko: a nesehnal jí tam místo právě manžílek?

  superkarma: 0 14.08.2008, 15:56:41
 6. avatar
  [6] ŠTÍSTKO [*]

  ¨Taky jsem se párkrát viděla s kolegou ,ale nastoupila k nám jeho žena a začala mít tucha.Ukončila jsem to a připadala si jak debil - ještě předtím mi nabídla tykání

  superkarma: 0 14.08.2008, 12:58:21
 7. avatar
  [5] Meander [*]

  Sharon Stone má sexappeal? Kde?

  Jojo, dala bych si sex, klidně i nezávazný. Pomalu si nepamatuju, jak takový sex vypadá

  superkarma: 0 14.08.2008, 11:29:44
 8. avatar
  [4] shb [*]

  imarkyz: tak to si to užij!!
  Nyotaimori: znám moc dobře..

  superkarma: 0 14.08.2008, 09:52:49
 9. [3] imarkyz [*]

  Jo, taky jsem si dal před 2 měsíci nezávazný sex , a ten trvá do dneška, kdykoliv přijede . A city? No z mé strany , z jeho asi jen chtíč, ale lepší něco než nic. Jsem ráda sama doma celkem a trocha zpestření neuškodí, po bývalém vztahu jsem na žití s chlapem natrvalo docela vyléčená: ,

  superkarma: 0 14.08.2008, 04:47:17

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme