Tesco inovuje sortiment zboží pro miminka a od října nabízí nové výrobky s vylepšenými vlastnostmi pro nejmenší děti.

Tesco představuje novou řadu produktů pro nejmenší děti a batolata nazvanou Tesco loves Baby, která zákazníkovi nabídne především vylepšenou kvalitu výrobků. Nová řada zahrnuje plenky, plenkové kalhotky, vlhčené ubrousky, vlhčené toaletní ubrousky, vlhčené čistící ubrousky a praktické cestovní balení neparfemovaných vlhčených ubrousků Fragrance free. Plenky jsou v řadách New Born, Ultra Dry, Easy Fit a Super Fit. Každá z nich má své specifické vlastnosti, jako je například super absorpční jádro, elastické strany, indikátor vlhkosti, extra savou vrstvu a další. V rámci právě zahájené kampaně Tesco Loves Baby jsou ceny hygienických potřeb pro děti sníženy o 20 %.

Zboží určené novorozencům a batolatům dostávají v obchodech Tesco novou tvář a funkčnost. Atraktivnější balení, přehlednější řazení v prodejních regálech, dostupné ceny ale především vylepšené vlastnosti výrobků.

Pro nejmenší

Nová řada plenek Tesco Loves Baby – Newborn, Tesco Loves Baby – Ultra Dry a Tesco Loves Baby – Super Fit poskytuje miminkům stoprocentní ochranu a pohodlí. Rodiče ocení silnější a pevnější suchý zip pro snadné zabalení, tzv. indikátor vlhkosti, který se zbarví v případě nutnosti přebalení, anebo anatomicky tvarované jádro tak, aby zadrželo měkkou stolici dítěte. V řadě pro novorozence a miminka do čtyř měsíců jsou pod hlavičkou Tesco Loves Baby v prodeji také vlhčené ubrousky ve zbrusu novém designu a kvalitě.

TescoPleny Tesco Loves Baby – New Born, 25 kusů

Tesco, cena: 84,90 Kč

Plenky mají anatomicky tvarované jádro, velmi jemný materiál, který je navržen tak, aby zadržel měkkou stolici, lepicí postranní pásky pro velmi malé děti a indikátor vlhkosti.

TescoPleny Tesco Loves Baby – New Born, 33 kusů

Tesco, cena: 114,90 Kč

Plenky mají anatomicky tvarované jádro, velmi jemný materiál, který je navržen tak, aby zadržel měkkou stolici, lepicí postranní pásky pro velmi malé děti a indikátor vlhkosti.

TescoPleny Tesco Loves Baby Ultra Dry, 30 kusů

Tesco, cena: 179,90 Kč

Plenky nahrazují řadu Tesco Essential a nabízejí nové vylepšené vlastnosti, kterým vaše děti neodolají, jako je například extra savá vrstva a poutavý design. Dále plenky mají elastické strany, super absorpční jádro a navozují pocit sucha ve dne i v noci.

TescoPleny Tesco Loves Baby – Super Fit, 23 kusů

Tesco, cena 164,90 Kč (prémiová řada)

Plenky mají elastické strany, jsou velmi jemné, zadržují vlhkost, obsahují super absorpční jádro a dítěti dodávají pocit sucha ve dne i v noci.

Perfektně padnoucí plenkové kalhotky

Dvouvrstvé plenky se zvýšenou absorpcí vlhkosti umožňují dětem pohodlný pohyb bez starostí. Pevné, ale přitom měkké jádro, příjemně sedí a nikde netlačí.  První krůčky jsou tak o to snazší. Plenkové kalhotky jsou rozděleny podle velikosti od čísla 4 do 6 podle váhy dítěte.

http://img.tesco.com/Groceries/pi/551/5050179275551/IDShot_225x225.jpg

TescoPlenkové kalhotky Tesco Loves Baby – Easy Fit, 38 kusů

Tesco, cena: 331,90 Kč

Plenkové kalhotky mají boční švy pro snadné roztržení, extra savý povrch, dvojité postranní manžety, zadržují vlhkost a dítěti dodávají pocit sucha ve dne i v noci.

Čisté ruce, tváře a zadeček

Vlhčené ubrousky, vlhčené toaletní ubrousky a vlhčené čistící ubrousky se hodí mít vždy po ruce, zvláště pak pokud není v dosahu voda.

Vlhčené ubrousky Tesco Loves BabyUltra Soft, 56 a 64 kusů

Vlhčené ubrousky chrání dětskou pokožku, jsou dermatologicky testované, hypoalergenní, obsahují čistící mléko s extraktem z aloe vera a heřmánku, čistí jemně ale efektivně a mohou zabránit vzniku opruzenin. Ubrousky mají praktické otevírání a uzavíraná tak, aby nevysychaly. Vlhčené ubrousky jsou parfemované a neparfemované.

Tesco, cena: 39, 90 Kč

Tesco

Vlhčené ubrousky Tesco Loves Baby – New Born, 64 kusů

Tesco, cena: 36,90 Kč

Neparfemované vlhčené ubrousky jsou jemné jako bavlna, určené pro citlivou pokožku, hypoalergenní, obsahují 98 % vody a jsou pediatricky a dermatologicky testovány. Neobsahují žádné konzervanty a jsou bez alkoholu. Mají neutrální pH a praktické otevírání a uzavíraná tak, aby nevysychaly. Vhodné pro novorozence.

Tesco

TescoVlhčené toaletní ubrousky Tesco Loves Baby s jablečnou vůní

Tesco, cena: 39,90 Kč, 60 kusů

Vlhčené toaletní ubrousky jsou dermatologicky testovány. Jsou určeny pro malé děti, které jej mohou používat jako toaletní papír. Jsou ekologicky odbouratelné a lze je spláchnout v toaletě. Vaše batole bude čisté a voňavé. Určené pro děti starší dvou let.

Vlhčené toaletní ubrousky Tesco Loves Baby Sensitive

Tesco, cena: 39,90 Kč, 60 kusů

Vlhčené toaletní ubrousky bez parfemace jsou dermatologicky testovány. Ubrousky jsou určené pro děti starší dvou roků, které jej mohou používat jako toaletní papír. Perfektní velikost umožní dětem snadné čištění jejich zadečku.

TescoVlhčené čistící ubrousky s vůní ovoce Tesco Loves Baby Sticky Fingers Messy Faces, 30 kusů

Tesco, cena: 24,90 Kč

Vlhčené čistící ubrousky s vůní jsou určeny pro děti starší půl roku. Pokud má Vaše miminko ulepené prsty nebo špinavý obličej, jsou ubrousky ideální pro očištění těchto míst. Dermatologicky testovány, hypoalergenní a vhodné pro citlivou pokožku.

Reklama