Styl

I léto si žádá sexy křivky

Rimmel

Užívejte si i v létě sexy křivek na těch správných místech a vykouzlete úžasně natočené řasy! Řasenka Sexy Curves od RIMMEL London nyní přichází také ve voděodolné variantně. 

Řasenka Sexy Curves se převlékla z fialového do metalicky tyrkysového obalu a své složení obohatila tak, aby byly vaše řasy i po letním dovádění u vody stále dokonalé a beze šmouh! Navíc nové voděodolné složení se dá tak lehce odlíčit!

RimmelJinak ovšem zůstalo vše beze změny. Jedinečný trojitě zakřivený kartáček, jenž má perfektní siluetu přesýpacích hodin, tvaruje na těch správných místech. Výsledkem jsou neuvěřitelně sexy řasy! Kartáček, který má opět stejnou barvu jako celé balení, tedy azurově modrou, v sobě spojuje dva druhy štětinek. Kratší štětinky dodávají objem, delší se postarají o natočení řas a oddělí jednu od druhé. Vaše řasy budou až o 70% více natočené a se smyslným objemem.

Složení Lash Inflation bylo vyvinuto pro perfektní souhru s trojitě zakřiveným kartáčkem. Díky tomu, že je obohacené o kolagen, proteiny a vitaminy, stará se také o posilování řas. Efekt krásných prodloužených, plných, tvarovaných a zvednutých řas vydrží skutečně dlouho. Jak jednotlivé štětinky pročesávají vaše řasy, bohatá krémová struktura velkolepě zesiluje jejich objem a zafixuje je ve správném tvaru až na 16 hodin. To vše vytváří úžasné plné řasy a úchvatný vzhled.

Stejně jako kartáček, i obal řasenky Sexy Curves kopíruje linie ženského těla. Metalická tyrkysově modrá barva je zdobena čistě bílými písmeny. Dokonalým prvkem je charakteristická korunka RIMMEL London vyražená na uzávěru.

I léto si žádá sexy křivky. Live the London look.

Ideální způsob líčení (stejně jako u klasické Sexy Curves):
CIK-CAK tahem vykouzlíš sexy křivky

Orientační maloobchodní cena: 175 Kč/€6,99/210,58 Sk.
Konverzní kurz: 1 EUR = 30,1260 Sk

Více informací najdete na adrese www.coty.cz

   
12.08.2009 - Doplňky - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [2] jithule [*]

  já si řasy moc nedelám

  superkarma: 0 29.12.2012, 21:36:03
 2. avatar
  [1] 666Lilith [*]

  zajímalo by mne jak můžou být na řasech sexy křivky, to je už uvalené, já jsem spokojená s dvojitou řasenkou a nedělám s toho vědu, stačí když nelepí řasy, a hezky je prodlouží a tohle už dokáže drtivá většina řasenek....Sml22

  superkarma: 0 17.08.2009, 09:34:40

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme