Čtenářka Casspy nebyla do ničeho nucena a vystřídala spoustu aktivit. A nám se nakonec pochlubila svým uměleckým výtvorem.

Zdravím redakci,
 jelikož děti nemám, tak jsem si  tuto otázku ještě nepokládala , nicméně, když si vzpomenu na mou výchovu.. Jooooo, to byly časy:o)
Step, Latinskoamerické tance, aerobic, kurz herectví, balet, moderní tance.. vystřídala jsem toho hodně a u ničeho nevydržela déle jak půl roku.
Když nad tím tak přemýšlím, mamka se mnou musela mít pevné nervy, nikdy mě do ničeho nenutila, nicméně přeci jen chtěla, abych někam patřila. Kdo by se také divil, když jsem byla neposeda, chvilka klidu pro ní znamenala, jako pro mě v tu dobu Vánoce.
A jak jsem skončila? I když jsem toho tolik vystřídala, z každého kurzu jsem si něco vzala.. Společenské tance zvládám, diskotékové taktéž, ohledně stepu.. no, podpatkem dupat hlavně na cizí nohy umím bravůrně, aerobic, ten mě začal bavit až teď, balet, když jsem na ledě, různě otočky, pirulety, no jedna báseň ( tedy ještě před pádem na zem) a kurz herectví? Ten mám v krvi snad od narození.. „ maminko, mě je dneska.. fňuk.. taaaak.. fňuk.. blbě“ atd.:o)

Každopádně ikdyž jsem se věnovala spíše sportu, jsem spíš, paradoxně, umělecky založená.. Miluji malování, miluji, když jsem celá špinavá od barvičeki, miluji kreativní a tvůrčí věci.. Nejsem v tom sice jednička, nicméně špatná také nejsem. Tedy doufám:o)

Upřímně si myslím, že by se dítko mělo poslat, tam kam chce. A pokud toho chce víc? Když máte pocit, že to zvládne jak on, tak vy ( finančně i psychicky), tak směle do toho. Můj bratr chodil na hokej, fotbal, plavání a lyžování, neteř chodí na výtvarku, karate a hiphop každý týden..  Všichni jsou a byli spokojení a všechno klapalo a klape, tak jak má.

Mějte hezký den

PS:: v příloze zasílám jeden z posledních mých výtvorů, konečně zcela dokončený:o)

obraz casspy

Casspy
Text nebyl redakčně upraven


Děkuji Casspy za příspěvek. To, co jste namalovala, bych já nespáchal ani za deset let a milion pokusů. Jestli je to umění kvalitní, nechám na našich čtenářkách, protože když něčemu nerozumím, nebo něco neumím, tak to většinou nehodnotím. Promiňte hokejisti, fotbalisti a tenisti a...

Dnes máme téma dne: Čím chcete, nebo byste chtěly, aby vaše děti byly. Umělci, nebo sportovci?

  • Je to jinak u holčiček a u kluků.
  • Musela jste někdy volit u sebe, nebo u dětí? Jak?
  • Nebo se má nechat dítě být, ať si dělá co chce? Opravdu vždy?
  • Těch možných podtémat je spousta a věřím, že na ně samy upozorníte.

redakce@zena-in.cz

A jednu z vás odměním ještě dnes překvapením. Počítám, že přesně v 16.00.

Reklama