Zdraví

I když je zubní náhrada pro vaše blízké citlivé téma, můžete jim pomoci

Mnohdy stačí ujištění, že člověk kvůli zubní náhradě neztrácí na své „hodnotě“ a je stále tím, kým byl dosud. Začátky používání zubní náhrady jsou obtížné pro všechny, bez ohledu na věk či pohlaví. Každý se s tím ovšem vypořádává jinak. Někdo o tom nechce mluvit, jiný na toto téma vtipkuje. Pro všechny je to ale nesnadná nová zkušenost a k jejímu překonání přispívá opora těch nejbližších.

obrAť už o svůj chrup přišli vaši blízcí z jakéhokoliv důvodu, je třeba zubní náhradě věnovat stejnou pozornost a péči, jako stálým zubům. Se správnou hygienou pomohou čisticí tablety, udržet náhradu na správném místě zase fixační krém. Zkuste svým nejbližším pomoci a kupte jim na vyzkoušení výhodné balení Corega. Určitě se pak budou cítit lépe. Možná že produkty Corega už znají a jen stud jim brání v tom zajít do lékárny a svěřovat se tam s problémy, o kterých se nikomu moc mluvit nechce.

Jak tablety a fixační krém mohu pomoci?

obr2Na zubní náhradě se mohou usazovat bakterie stejně jako na zubech. Oproti nim je však materiál náhrady měkčí a proto není vhodné používat pro čištění běžnou zubní pastu. Obsahuje mikroskopické částečky, které mohou na zubech náhrady zanechat malé rýhy, příhodné místo pro množení baterií. Ideální je kombinace čisticích tablet a měkkého kartáčku. Tablety Corega pomohou odstranit skvrny, plak a bakterie způsobující zápach z úst. Velice často zmiňovanou obtíží u zubních náhrad je ulpívání zbytků jídla pod náhradou. Pomoci může fixační krém Corega. Jeho použití je jednoduché. Fixační krém je určen k udržení dobře padnoucí náhrady ve správné pozici. Není tedy vhodný pro náhrady, které vám dobře v ústech nesedí, v tomto případě musí pomoci zubní lékař. Krém dokáže zabránit pronikání jídla pod náhradu, dokáže uživateli dodat pocit jistoty a zlepší celkový pocit při nošení. I tak je ale dobré jednou za půl roku navštívit zubního lékaře, aby vše zkontroloval a provedl případné úpravy. Nemusí se vše podařit na první pokus.

Nyní máte možnost koupit výhodné balení čisticích tablet, ke kterému dostanete vzorek fixačního krému Corega navíc.

Corega čisticí tablety + fixační krém navíc

corr

Orientační cena balení 59,90 Kč, k dostání ve vaší lékárně

 

Na stránkách COREGA najdou informace začínající nositelné zubních náhrad i ti zkušenější. Ukažte je svým nejbližším. Jsou zde šikovné návody ve formě videa, jak se zubní náhradou pracovat a jak se o ni starat. Na stránkách je zodpovězeno i množství často kladených otázek, které jim mohou pomoci.

   
12.12.2013 - Zuby - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] chanahd [*]

  No, u nás pokud chodíte k místnímu zubaři, tak máte tyto zuby už klidně před padesátkou. Znám fůru lidí, co tak dopadla.Sml15

  superkarma: 0 12.12.2013, 16:31:23
 2. avatar
  [1] alli3 [*]

  já se tomu tak bráním ale vím že mne to čeká,nedovedu si představit něco cizího v ůstech ajajaSml68

  superkarma: 0 12.12.2013, 14:31:17

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme