Mnohdy stačí ujištění, že člověk kvůli zubní náhradě neztrácí na své „hodnotě“ a je stále tím, kým byl dosud. Začátky používání zubní náhrady jsou obtížné pro všechny, bez ohledu na věk či pohlaví. Každý se s tím ovšem vypořádává jinak. Někdo o tom nechce mluvit, jiný na toto téma vtipkuje. Pro všechny je to ale nesnadná nová zkušenost a k jejímu překonání přispívá opora těch nejbližších.

obrAť už o svůj chrup přišli vaši blízcí z jakéhokoliv důvodu, je třeba zubní náhradě věnovat stejnou pozornost a péči, jako stálým zubům. Se správnou hygienou pomohou čisticí tablety, udržet náhradu na správném místě zase fixační krém. Zkuste svým nejbližším pomoci a kupte jim na vyzkoušení výhodné balení Corega. Určitě se pak budou cítit lépe. Možná že produkty Corega už znají a jen stud jim brání v tom zajít do lékárny a svěřovat se tam s problémy, o kterých se nikomu moc mluvit nechce.

Jak tablety a fixační krém mohu pomoci?

obr2Na zubní náhradě se mohou usazovat bakterie stejně jako na zubech. Oproti nim je však materiál náhrady měkčí a proto není vhodné používat pro čištění běžnou zubní pastu. Obsahuje mikroskopické částečky, které mohou na zubech náhrady zanechat malé rýhy, příhodné místo pro množení baterií. Ideální je kombinace čisticích tablet a měkkého kartáčku. Tablety Corega pomohou odstranit skvrny, plak a bakterie způsobující zápach z úst. Velice často zmiňovanou obtíží u zubních náhrad je ulpívání zbytků jídla pod náhradou. Pomoci může fixační krém Corega. Jeho použití je jednoduché. Fixační krém je určen k udržení dobře padnoucí náhrady ve správné pozici. Není tedy vhodný pro náhrady, které vám dobře v ústech nesedí, v tomto případě musí pomoci zubní lékař. Krém dokáže zabránit pronikání jídla pod náhradu, dokáže uživateli dodat pocit jistoty a zlepší celkový pocit při nošení. I tak je ale dobré jednou za půl roku navštívit zubního lékaře, aby vše zkontroloval a provedl případné úpravy. Nemusí se vše podařit na první pokus.

Nyní máte možnost koupit výhodné balení čisticích tablet, ke kterému dostanete vzorek fixačního krému Corega navíc.

Corega čisticí tablety + fixační krém navíc

corr

Orientační cena balení 59,90 Kč, k dostání ve vaší lékárně

 

Na stránkách COREGA najdou informace začínající nositelné zubních náhrad i ti zkušenější. Ukažte je svým nejbližším. Jsou zde šikovné návody ve formě videa, jak se zubní náhradou pracovat a jak se o ni starat. Na stránkách je zodpovězeno i množství často kladených otázek, které jim mohou pomoci.

Reklama