Dnešní téma je láska a co je člověk pro ni ochoten udělat.


V současnosti je velmi aktuální otázka registrovaného partnerství homosexuálních párů. Sice se k nim neřadím, ale tento problém mě nenechává chladnou. V práci po debatě s kolegou zjišťuji, že ne každý je pro uzákonění. A mě zajímá, co ho k tomuto postoji vede. Ano, stát možná stojí na rodině. Ale taky je spousta párů žijích na hromádce, kteří k tomu nepotřebují papír a jsou šťastní. Tak proč by homosexuálové a lesbičky musely mít potvrzení svého svazku?


Ale lidé (muž a žena) se ve většině případech berou především proto, aby si stvrdili svou lásku, slíbili si věrnost, být spolu v dobrém i zlém. A je to jejich právo a svobodná volba. Proč by se to mělo upírat homosexuálům, vždyť si také chtějí slíbit věrnost a lásku s milovanou osobou, co na tom, že je stejného pohlaví. Nebo to chtějí jenom kvůli tomu, že je to zakázené a  chtějí provokovat společnost?
Toť můj názor.


Zajímal by mě  váš postoj a názor .

Erka1


Milá Erko, váš mailík je opravdu zajímavý. Posíláme vám za něj malý dárek v podobě léků Pharmaton Activiv posilují tělesné a duševní funkce. Působí proti únavě a při rekonvalescenci.

Přejeme vám krásný podzimní den (prý už to babí léto bude končit) a ještě hezčí víkend, nejlépe s milovanou osobou.

redakce@zena-in.cz

 

 

 

Reklama