Podzim je pro domácí „váleníčko“ jako stvořený. Patříte k ženám, které se chtějí líbit i ve chvílích svého odpočinku? Pak je tento článek přímo pro vás. Máme pro vás tip na pohodlné a přitom slušivé oblečení, ve kterém vám bude teplo a pohodlně.

Když budeme upravené i doma, nemusíme se obávat ani nečekané návštěvy. Vytahané tepláky a zaprané triko by nám asi dobrou službu neudělaly. Celý pracovní týden jsme něčím omezovány. Buď těsnými džínami, nebo naopak kostýmkem a tak si o víkendu chceme dopřát maximální pohodlí. Ale to neznamená, že bychom nemusely být oblečené módně a slušivě.

Módní trendy se dotýkají i oblečení pro volný čas a na doma. Mikiny a heboučké svetry jsou volné a pohodlné a nevyhýbají se ani zdobným detailům. Nejčastější jsou nápisy, číslice, hvězdy, ale i flitry, prošívání a vsadky z transparentních materiálů, které modelům dodávají trendový šmrnc.

Co k nim nosit?

Ideální jsou pohodlné legíny nebo úpletové kalhoty s kapsami, které jsou tuto sezonu hodně módní. Ale pokud se nejlépe cítíte v džínách, zvolte určitě strečové.

Pokud nevíte, kde podobné oblečení koupit, určitě navštivte prodejnu značky Tezennis, u které najdete bohatý výběr nejen pohodlného oblečení na domácí povalování, ale spodní prádlo.

Foto: Tezennis

Značku Tezennis najdete v Centru Černý most

Reklama