Domácnost

I doma buďte in!


Internetový magazín Nadoma.cz je hlavně pro ženy. Ale nejen pro ně. Adresa www.nadoma.cz je přeplněná tipy, jak trávit volný čas s rodinou, ale je i přímo nabitá vším ostatním - diskuzemi, recepty, kulinářskými radami a hlavně kvalitními články z oblasti jídla, zdravého životního stylu a kosmetiky.

Adresa, kde je žena ženou

Internetový magazín Nadoma.cz připravuje redakční tým společnosti Unilever ČR ve spolupráci s prověřenými odborníky z medicíny, gastronomie, dermatologie a jiných vědních oborů. Velká část vzniká z příspěvků registrovaných členů, členek – nadomaček.


Najdete tu sekce Volný čas, kde si můžete na mapě České republiky vyhledat tipy na zajímavé výlety. Akce můžete sami vkládat, doporučovat a hodnotit. Kdo se rád dělí o zkušenosti a povídá si s ostatními, tomu je vyhrazeno Diskusní fórum. Kdo rád píše a vzpomíná na zážitky z vlastního dětství nebo života svých dětí, ten může svým příběhem oživit sekci Zábava. A kdo rád soutěží, může vyhrát lákavé a hodnotné ceny.

Nechybí zde ani články z oblasti jídla, zdravého životního stylu a kosmetiky. Vděčné a u čtenářek oblíbené jsou seriály (najdete je ZDE) – např. Malý lexikon o výživě, I s tuky můžeme být štíhlí, Děti a zelenina, Příjemné chvíle mohu být i v zimním období, České svátky a zvyklosti, Krása ve zralém věku a mnoho dalších.

Proč právě Na Doma?

Na Doma je věrnostní program, který společnost Unilever ČR zřizuje pro všechny, kteří si oblíbili její značky z divizí jídla, zmrzliny a kosmetiky. Ti, kdo se zaregistrují do programu, jehož pravidla najdou na internetových stránkách www.nadoma.cz, mají možnost zdarma čerpat z mnoha výhod.

Před pár dny vyšlo v pořadí již čtrnácté číslo časopisu Na Doma, který všichni registrovaní našli ve svých poštovních schránkách. A spolu s tímto číslem poprvé vychází i elektronická verze časopisu – moderní a vždy po ruce. Tato verze bude k dispozici na stránkách Na Doma i v následujícím roce. Časopis tak mají nadomačky možnost zdarma si stáhnout do svého počítače, vytisknout nebo poslat formou odkazu své kamarádce. 

Co je ale nejdůležitější – být nadomačkou není rozhodně OUT, naopak! Proto klikněte a buďte IN!

 

   
06.11.2008 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [3] marenkao [*]

  dívala jsem se na ten článek- dost dobrý!!

  superkarma: 0 06.11.2008, 12:44:45
 2. [2] janina01 [*]

  Babička mi o tom zapomněla říct
  Chytrá manželka se před manželem nikdy neukazuje nahá. Praktická je tlustá bavlněná košile, kterou si nemusí během sexu svlékat. Když si lehne do postele, měla by okamžitě zhasnout světlo a nevydávat žádné zvuky. Manžel by si to totiž mohl mylně vyložit tak, že ho k sobě láká.

  superkarma: 0 06.11.2008, 08:08:22
 3. [1] janina01 [*]

  Tohle je taky zajímavý, taky klikněte
  http://www.ahaonline.cz/cz/zajimavosti/31529/eroticka-prirucka-nasich-praprababicek---sex?-rychle-a-zridka!/

  superkarma: 0 06.11.2008, 08:06:33

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme