Příspěvek, který se sice netýká zapomínání ve vztahu, ale zapomínání všeobecně, zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Marcela-1. Bez diáře nedá ani ránu, ale už se jí stalo, že i přes to zapomněla...

Používáte diář? Čtenářka Marcela-1 ano. Ale ani s ním není člověk neomylný, jak se můžete přesvědčit v jejím příspěvku...


Hezké mrazivé ráno všem v redakci i čtenářká.
Opět zasílám malý příspěvek k dnešnímu tématu „Zapomněl jsem na to jako na smrt...“
Jak už jsem psala pod diskuzi, stává se mi minimálně, že bych na něco zapoměla. Důležitá data svých blízkých, svátky, narozeniny, výročí.. . mám v hlavě. Ostatní důležité věci si zapisuji do kalendáře-nesmím ho ale na konci týdne zapomenout otočit.
Jednou jsem ale opravdu zapoměla... S mým ne příliš dobrým zdravotním stavem jsem nucena několikrát ročně podstoupit různá lékařská vyšetření. Na některá se po objednání čeká i dva měsíce. Telefonicky jsem se objednala na jedno takové vyšetření a když nastal den D, vyrazila jsem do okresního města. V čekárně jsem seděla půl hodiny, hodinu a pak jsem se konečně zeptala sestřičky, která pacienty vyvolávala,kdy už na mě dojde řada. Začala mé jméno hledat mezi objednanými a nenašla ho. Pak ji napadlo podívat se na předchozí den-a tam mé jméno objevila.
Začala jsem se omlouvat, ale nešlo mi to do hlavy-vždyť jsem si to pečlivě zaznamenala do kalendáře. Bohužel vyšetření se ten den nekonalo, protože objednaných pacientů byla plná čekárna a tak jsem se musela přeobjednat a čekat další dva měsíce.
Když jsem přijela domů, vrhla jsem se na kalendář a musela jsem dát sestřičce za pravdu-nevím, jak se to stalo, ale opravdu jsem se spletla o jeden den.
Takže od té doby, kdykoliv si něco zapisuji, vždycky si to ještě překontroluju.
Jsme jenom lidi a chybovat, nebo zapomínat je lidské, ale přeju všem, aby zapomínali co nejméně, hlavně na důležité věci.

Krásný den,
Marcela-1

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 30. listopadu 2011: Zapomínání ve vztahu

  • Už někdy váš partner zapomněl na nějaký důležitý vztahový okamžik?
  • A co vy, zapomněla jste na nějakou podstatnou věc ve vašem vztahu?

Postěžujte si ostatním čtenářkám! Pište mi své příběhy k tomuto tématu. Očekávám je v redakční e-mailové schránce (viz odkaz níže), a to nejpozději 30. 11. 2011 ve 14.30 hodin. Nejlepší příspěvky budou 30. listopadu uveřejňovány formou novinek na stránkách magazínu ŽENA-IN.cz. Jedna z přispěvatelek také obdrží krásný dárek, totiž stylovou červenou myš Microsof Explorer Touch mouse. Chcete-li mít šanci na uveřejnění a tedy i na dárek, nechť je váš text dlouhý alespoň jako tento odstavec.

mys

HRJAJTE NAŠI ŠŤASTNOU VÁNOČNÍ SOUTĚŽ O CENY V HODNOTĚ 30.000 KORUN!

Reklama