a posílá čerstvé fotky z dnešního rána. Zvláště hořící krb jí v tomto počasí asi všichni závidíme. Ale samozřejmě přejeme. Domeček mají rádi, ale do budoucna plánují větší. Více se dočtete a uvidíte v jejím příspěvku

Jako malá holka jsem bydlela na vesnici. Každý si hnedka představí nějakou usedlost, nebo rodinný dům. My jsme bydleli v bytovce, ale měli jsme k tomu hospodářství. Moje máma, která je posedlá úklidem, musela mít doma čisto a naprostý pořádek. V obýváku jsme měli klasickou stěnu konferenční stolek, gauč a křesla. Řekla bych klasika, ale přesto na tu dobu docela moderní. S porovnáním s mojí kamarádkou jsme rozhodně moderní byli.

Pamatuji se, že mně vadila oddělená kuchyň s obývákem, nevím proč.

Přestěhovala jsem se do města a bydlela po podnájmech v panelácích a bytovkách, ale touha po rodinném domu v našem městečku byla obrovská. Po smrti dědy jsme zdědili půlku rodinného domku. Začali opravovat. Jsem strašně ráda, že mám stejný vkus jako manžel, všechno bylo podle našich představ. Prostory byly velmi malé a z 2+1 jsme si vytvořili 3+kk, tedy kuchyňský kout s obývákem a to byl můj sen.

krb

Nesměl chybět ani krb a sama jsem si místnosti malovala.

kuchyň

Donedávna jsme měli jen takovou malinkou sedačku, ale letos jsme si konečně pořídili pořádnou. Zabírá hodně místa, ale konečně mě nebolí záda, když si čtu a nebo koukám na televizi.

sedačka

Obyvákovou stěnu bych i nějakou uvítala, ale není místo. Přesto, že domeček milujme, je pro nás malý, tři děti, dva dospělí, čtyři kočky občas koťata. Rozhodli jsme se, že si postavíme kanadský srub,  to je budoucnost 5 let a jiné téma, krásný den Kometa

Všechny fotky jsou z dnešního rána hlavně ten hořící krb :-)))))))

Milá kometo, děkujeme za návštěvu, u vás teď musí být velmi příjemně

Cov v na to, milé ženy-in?Jak se vám líbí bydlení čtenářky s nickem kometa? Toužíte také po domku, nebo vám stačí byt? Jak jste spokojená se svým bydlením? Ráda měníte a přestavujete nábytek, nebo jste konzervativní a zůstáváte u „starého“?

Napište nám také na dnešní téma na: redakce@zena-in.cz

 

Reklama