Má soucit s pejsky, kteří neměli takové štěstí jako ten její a každé vánoce nakoupí pejskům něco dobrého na přilepšenou. To se mi moc líbí a myslím, že bychom se mohli inspirovat

Krásný předvánoční čas všem přeju, na Vánoce a hlavně po celý rok bychom neměli zapomínat nejen na naše domácí mazlíčky, ale zvláště na ty opuštěné, kteří milující pánečky nemají, nebo se stali obětí jejich týrání a zloby. Každý rok kupuju krmivo ze svých peněz a nesu ho právě do útulku, aby měli něco málo na přilepšenou.

c

Náš pejsek je doma milován a on oplácí mnohem větší mincí.
Kdo leží u mne, když se zavalená ve skriptech potím, abych stíhala? On. Pak mi sebere nějaké výpisky a začne je cupovat. Čímž mne probere a zapomenu na chvíli na stres a jdu si s ním hrát.
Kdo mne i po delší době vítá doma úplně nejradostněji? On. Sice mi už rozcupoval spoustu plyšáků a hlavně před mýma očima, ale to patří ke hře. Pak si je nanosí do pelechu a chlubí se svými úlovky.
Kdo se mnou v noci spí přilepený na mně jako suchý zip? On. Kdo mne olizuje, když jsem nemocná? Zase on.
c

Takže dárky pod stromečkem mít samozřejmě bude. A že jich nebude málo. Mám zabaleného nového plyšáka, pamlsky, kostičky....Dobře ví, že právě tyto dárky jsou jeho. Skočí po nich a už rozbaluje po psím způsobu. Vítězoslavně vytahne kost a jde se všem pochlubit. :)) Ale takhle to má každý, kdo své mazlíčky miluje.

Buďte na ně hodní nejen o Vánocích, vrátí to i s úroky!!!

Claire

Mějte se krásně!!!  

Milá Claire, děkuji za inspiraci a přeji krásné Vánoce nejen vám, vašemu pejskovi, ale i těm opuštěným v útulcích

Text nebyl redakčně upraven

Reklama