Ošetření hydrogelovými náplastmi nabízí účinnou pomoc proti vráskám, kruhům a váčkům pod očima. Nejčastější příčinou otoků je zadržování tekutiny v tkáních pod očima.
Sericin je derivát hedvábí, který podporuje mikrocirkulaci a vyhlazuje vrásky. Zelený čaj působí proti zadržování tekutin v tkáni a extrakt z Palmaria marina zajišťuje odvodnění tkáně. Ginkgo biloba obsahuje bioflaviny, které podporují periferní oběh. Koňský kaštan chrání prokrvené tkáně a působí proti zadržování tekutin. Břečťan
a přeslička
stimulují aktivitu fibroblastu ve škáře a poskytují tkáním pružnost. Aloe vera je bohatá na vitaminy, minerály a aminokyseliny a chrání proti záření; také má zvláčňující, zjemňující a osvěžující účinky.

 

Návod k použití:

Před aplikací očistěte oblast pod očima. Vyjměte výrobek ze zapečetěného obalu. Odstraňte fólii a aplikujte na ošetřovanou oblast. Několikrát lehce přitiskněte. Nechte působit 20-30 minut. Poté opatrně sejměte.

Výrobek musí být použit bezprostředně po vyjmutí z obalu. V případě nutnosti jej vložte zpět do obalu a opatrně uzavřete.

Pokud je produkt vystaven působení vzduchu, může dojít k jeho vysychání.

 

Složení:

Aqua, Algin, Polyvinyl alcohol, Cellulose, Sericin, Camelia sinensis, Palmaria palmata extract, Ginkgo biloba, Aesculus hippocastanum, Hedera helix, Aloe barbadensis, Equisetum arvense, Fragrance, Propylene glycol, Sorbitol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben.

 

Shrnutí:

Hydrogelové polštářky pod oči

12 ks

 

  • inovační technologie – hydrogel 
  • eliminace kruhů a váčků pod očima
  • vyhlazení vrásek
  • pružná a vláčná pokožka
  • zklidňující a osvěžující účinek
  • efekt viditelný již po 20 minutách

Náplasti jsou určeny pro ženy i pro muže.

 

Balení obsahující 12 ks náplastí C+A je k zakoupení v síti drogerií Sephora za orientační maloobchodní cenu 529 Kč.

 

Reklama