Pokud chceme mít krásnou a zdravou pokožku, musíme ji hydratovat. Voda je nezbytná pro její svěžest. Klimatické vlivy (vítr, suchý vzduch, změny teploty) a životní styl (kouření apod.) přidávají pleti zbytečná léta navíc. Nedostatek vlhkosti se brzy projeví na jejím vzhledu – ztráta pružnosti, jemné vrásky, vysušení. Zároveň do pokožky mohou proniknout mikroorganismy, které způsobují zhoršené buněčné dýchání a výsledkem je pomalejší obnova kůže.

Co pomůže tento nepříjemný proces zastavit?

Intenzivní hydratační sérum HYDROFLUIDE.

Jaké má účinky?

Zmírňuje ztrátu vody, obnovuje optimální hydrataci pleti, udržuje vlhkost v rohové vrstvě. Zanechá pleť hebkou, vláčnou, pružnou a rozjasněnou, ideální pod make-up.


Řešení v zimních měsících
V zimě byste přes den měli opatrně volit hydratační krémy. Ne každý je vhodný.
Zvolte výživné krémy, které chrání pleť před chladem a nepříznivými vlivy. Pořádnou dávku hydratace dopřejte pleti večer. Po důkladném očištění pleti naneste na celý obličej, krk a dekolt HYDROFLUIDE, který vaši pokožku hydratuje. Poté aplikujte noční krém. Ideální je kombinace s jakýmkoli nočním krémem s řady Les Hydro-nutrives

HYDROFLUIDE  Vaši plet´ oživí a dodá jí jas. Bez ohledu na to, jaký máte typ pleti nebo jak hodně je dehydrovaná, Vaše tvář bude opět jemná, sametová a rozjasněná. Jemné vrásky způsobené dehydratací a pocit napětí zmizí. Každá plet´ potřebuje vodu!

Proto používejte HYDROFLUIDE!!!

Doporučená maloobchodní cena 1 260 Kč.


S Hydrofluide probíhá na našich stránkách soutěž. Připojte se!

Reklama