Styl

Hydratační „bomba“ Aqua Bomb od Garnier Skin Naturals

Garnier Skin Naturals přináší naprostou hydratační „bombu“ letošního roku – AQUA BOMB, hydratační a antioxidační gelový krém 3v1, je k dispozici v denní i noční verzi. Gelové krémy AQUA BOMB od Garnier Skin Naturals dokáží díky svému složení hydratovat až 5 vrstev pokožky, noční gelový krém pleť dokonale regeneruje a pokožka je díky němu po ránu svěží a hladká, denní krém pak uhasí žízeň vaší pleti až na 24 hodin. AQUA BOMB gelové krémy obsahují složku „superovoce“ – antioxidační sílu, která pomáhá chránit pleť proti volným radikálům.

aquaAQUA BOMB je hydratační a antioxidační bomba pro vaší každodenní hydratační péči o pleť a pomůže v boji proti škodlivým vlivům, které mohou mít negativní vliv na pokožku. Dodejte pleti potřebnou dávku energie tím, že ji dopřejete dostatečnou hydrataci. Denní a noční gelový krém AQUA BOMB od Garnier Skin Naturals přináší více, než je jen klasická péče, je to účinná bomba, která hydratuje až pět povrchových vrstev epidermy.

Denní krém AQUA BOMB od Garnier Skin Naturals probouzí zářivý tón pleti a pomáhá chránit pokožku proti vnějším agresivním vlivům. Vysoce účinné 24hodinové hydratující a antioxidační složení denního krému AQUA BOMB od Garnier Skin Naturals obsahuje dva velmi důležité antioxidanty pocházející z tzv. „superovoce“, a to indický angrešt a granátové jablko. Tyto dvě složky pomáhají neutralizovat škodlivé účinky každodenních agresivních vlivů. Další účinnou hydratační složkou je kyselina hyaluronová, která je schopna na sebe vázat až 1000 x více vody než sama váží.

aquaNoční krém AQUA BOMB od Garnier Skin Naturals obsahuje účinný antioxidant ze „superovoce“, granátové jablko, které i zde napomáhá neutralizovat negativní vlivy okolí. Noční krém AQUA BOMB od Garnier Skin Naturals pomáhá pleti zachovat její mladistvý vzhled a dopřává ji prvotřídní hydratační péči díky obsahu glycerinu. Ten pomáhá pleti doplnit vodu a udržet ji hydratovanou až po dobu 72 hodin.

Vyzkoušejte denní a noční krém AQUA BOMB od Garnier Skin Naturals a napomožte dokonalé hydrataci své pokožky ve dne i v noci.

   
27.04.2017 - Hydratace - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [3] bobani [*]

  to může být dobrý krém

  superkarma: 0 27.04.2017, 15:55:25
 2. avatar
  [2] koralek59 [*]

  Sml67 Garnier, tuhle značku mám opravdu ráda Sml22, kupuju a používám od ní různé krémy, jsou kvalitní a ještě za dostupnou cenu Sml59, takže, SUPER, že mají další nový krém a určitě si ho koupím Sml59Sml79.

  superkarma: 0 27.04.2017, 15:30:17
 3. [1] MARIE MATEJKOVA [*]

  Zatím mám zásobu,ale poznamenám si,za zkoušku to stojí,při ceně,kterou tato značka mívá Sml59

  superkarma: 0 27.04.2017, 12:24:36

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme