.

Hydratace pokožky v létě: Nové hloubkově hydratační tělové mléko od NEUTROGENA®

Styl

Hydratace pokožky v létě: Nové hloubkově hydratační tělové mléko od NEUTROGENA®

neutrogenaLéto je obdobím, kdy se častěji sprchujeme, chodíme na lehko, užíváme si letní pohody, chodíme se koupat a sportujeme. Každá koupel vysušuje naši pokožku, je dobré ji chránit a hydratovat.

Například koupání v bazénu v chlorované vodě vysuší pokožku i těm, kteří nemají citlivou kůži. Agresivní složky, obsažené ve vodě v bazénu musí zajistit čistotu vody, působí však na naši pokožku tím, že ji vysušují a zanechávají známý chemický zápach. Proto je vždy dobré se ještě po koupeli v bazénu osprchovat vodou a ošetřit vysušenou pokožku výživným krémem či hydratačním mlékem.

Dalším nepříjemným vlivem na naši pokožku v létě je práce v prostředí s klimatizací. Střídání teplot a pobyt v místnosti, kde je nízká vlhkost vzduchu působí negativně na stav pokožky.

Nejsilnějším vlivem na vysušení pokožky v létě je samotné slunce a jeho horké paprsky. Odpařují z kůže přirozenou vlhkost, působí na její strukturu.

Proto zejména v létě stojí za to zajistit si tu nejlepší péči o pokožku. Obvykle přípravky na tělo hydratují pouze na povrchu a krátce. Již několik hodin po hydrataci se pocit sucha vrací a znovu musíte pokožku namazat. Vaše pokožka potřebuje pouze osvědčené kosmetické přípravky, jejichž působení trvá opravdu dlouho. Proto vám chceme představit novinku od značky NEUTROGENA®, na kterou se můžete spolehnout - vaše pokožka bude dokonale hydratována.

Pro suchou pokožku vyvinula NEUTROGENA® nové hloubkově hydratační tělové mléko obohacené o sezamový olej. Nové tělové mléko poskytuje dlouhotrvající 24hodinovou hydrataci a ochranu suché pokožky. Unikátní složení se sezamovým olejem navíc zanechává pokožku extra jemnou a hebkou na dotek.

Jak nové hydratační mléko funguje? Jaký mají jeho složky na pokožku těla?

 • Cenný sezamový olej

Sezamový olej je cenný zdroj vitamínů a kyselin. Má čisticí vlastnosti, doplňuje také hladinu lipidů ve vrchní vrstvě pokožky. Jako změkčovadlo (emoliencium) brání nadměrné ztrátě vody. Sezamový olej také poskytuje pokožce hedvábnou jemnost a hebkost.

 • Spolehlivé působení

Účinnost nového hloubkově hydratačního tělového mléka NEUTROGENA® s olejem byla klinicky prokázána. Výsledky testů potvrzují, že tělové mléko proniká až do 10 vrstev pokožky* a zajišťuje její patřičnou hydrataci po dobu 24 hodin od první aplikace.

 • Okamžitý efekt

Efekt hydratačního tělového mléka s olejem je okamžitý. Pokožka je okamžitě hydratována do hloubky a je hedvábná a jemná.

   
13.07.2011 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [4] Roland [*]

  Výrobek mi byl zaslán na zkoušku a mohu ho vřele doporučit dále. Tělo (hlavně lýtka a paže) jsem neměla už dlouho tak hebké a ještě k tomu příjemně voňavé. Musím se přiznat, že jsem nevěřila, že budu mezi "VYVOLENÝMI, KTERÉ HO OBDRŽÍ" - tak jsem zakoupila 1 ks již před doručením. Ale ten bez sezamového oleje a když je mohu porovnat : S olejem je pro mě o dost lepší !!!Sml16

  superkarma: 0 13.07.2011, 21:02:00
 2. [3] FAXÍK [*]

  Vyzkoušela jsem tělové mléko a byla jsem opravdu moc spokojená, příjemně voní.

  superkarma: 0 13.07.2011, 14:19:01
 3. [2] magdaj [*]

  Tak jsem vyzkoušela a je vynikající,jako všechnyvýrobky od Neutrogeny,jsem spokojená,ba nadšená a budu si ho určitě kupovat dále...

  superkarma: 0 13.07.2011, 12:24:44
 4. avatar
  [1] Tanzi [*]

  Tenhle výrobek jsem vyzkoušela a jsem s ním spokojená. Myslím že splnuje to o čem se v článku píše.

  A fakt příjemně voníSml67

  superkarma: 0 13.07.2011, 08:43:03

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme