Styl

Hydra Facial: Hollywoodské ošetření pleti konečně v Praze!

Hydra FacialKaždá z nás sní o pleti jako z alabastru, bez vrásek, rozšířených pórů a jiných defektů, které naši pleť nepříjemně hyzdí. Zkrátka mít pleť jako „dětskou prdelku“ je snem každé z nás. I přes veškerou snahu a domácí péči se nám to mnohdy nedaří. A co si budeme povídat - městský způsob života v zaprášeném prostředí, sluneční záření, uspěchaný životní styl a stres staví velké překážky naší honbě za perfektní pletí.

Dnes je již samozřejmostí o pleť pečovat, je tedy zbytečné zdůrazňovat stokrát řečené rady pro pěknou pletˇ, jako je dostatečný příjem tekutin, vyvážená strava obsahující vitamíny a pravidelná domáčí péče. To určitě každá z Vás má již zažité. Co když se nám ale přesto nedaří si pěknou pleť vypěstovat a udržet si ji?

Pravidelná péče o pleť v moderním slova smyslu by tedy kromě výše vyjmenovaných bodů měla určitě zahrnovat i profesionální ošetření. Pokud se Vám to podaří zvládnout 1 x za měsíc, máte plný počet bodů, pokud alespoň 4 x do roka, i to se počítá, a za profesionální ošetření Vám bude Vaše pleť děkovat. Mnohdy zbytečně investujeme do drahých krémů a přípravků, které nám stojí doma na poličce, ale neuvědomujeme si, že pokud pleť není prostě v kondici, tak si z výrobků nedokáže potřebné účinné látky ani načerpat.

Hydra Facial , průlomové ošetření pro Vaši pleť: http://www.bezchlupu.com/hydrfacial/

Hydra FacialNovinka Hydra Facial, která v posledních letech zahýbala službami v oblasti odborného ošetření pleti ve světě a především v USA, dokáže s Vaší pletí opravdu zázraky. Pokud hledáte ošetření, které v jednom dokáže Vaši pleť oživit, zbavit odumřelých buněk, zregenerovat ji a zároveň hydratovat, nemůžete si vybrat lépe. Kosmetička Vám pleť ošetřuje pomocí přístroje a nástavců, které stimulují Vaši pokožku a zároveň do ní vpravují účinné látky, které Vaše pleť potřebuje. A to vše navíc během jednoho ošetření, které nezabere více než 30 min. Po proceduře bude Vaše pleť hloubkově vyčištěna nástavcem a velmi jemným chemickým peelingem, hloubkově hydratovaná a rejuvenovaná. Zmírní se nežádoucí pigmentace a dojde ke zmenšení pórů. Co víc si přát?

Hydra Facial - 30 minut, 4 ošetření pleti, 1 cena

Tato neinvazivní metoda přináší několik unikátních vlastností, které u jiných ošetření nenajdete. Ošetření „Hydra Facial“ je nejnovější metodou resurfacingu pokožky. Hydra Facial je jedinou procedurou hydradermabraze, která kombinuje čištění, exfoliaci, extrakci, hydrataci a ochranu antioxidanty. To vše v jediném ošetření. Hydrafacial dokáže Vaši pokožku zvláčnit, je neinvazivní, zlepší vzhled jemných linek a vrásek. Poradí si také se zvětšenými póry, pigmentovými skvrnami. Hydra Facial je ošetření, které lze přizpůsobit každému typu pleti včetně pleti náchylné k akné.

Při ošetření pleti pomocí přístroje Hydra Facial se používají jednorázové hlavice. Jde o kompletní rejuvenaci, tedy omlazení a obnovení pleti, kterou kosmetička přizpůsobí Vašim potřebám na míru.

V čem je Hydra Facial unikátní

Čištění pleti probíhá speciální formulí s roztokem Aktiv 4, který hluboce čistí pleť. Formule dokáže změkčit kožní maz ulpívající na pleti a nečistoty v pokožce, což výrazně usnadňuje a zefektivňuje jeho odstranění. Samotné odstranění probíhá vakuovým nástavcem a je naprosto bezbolestné.

Jak přístroj funguje?
Přístroj, kterým se ošetření provádí odstraňuje odumřelé buňky a nečistoty pomocí vakuového abrazivního nástavce a zároveň pleti dodává aktivní pleťové roztoky, které pleť čistí, důkladně exfoliují, hydratují a dodávají jí ochranu proti volným radikálům.

Hydra FacialUnikátní formule Aktiv 4 je dostupná pouze s přístrojem HydraFacial a pomáhá také při uvolnění odumřelých kožních buněk. Ty jsou odstraněny speciálním jednorázovým nástavcem HydroPeel® . Oproti ostatním metodám jako je mikrodermabraze se zde nemusíte obávat nepříjemného pnutí a vysušení pokožky. Tomu zabraňuje unikátní systém, kdy při odstraňování odumřelých buněk zároveň dochází k hydrataci. Hydratace je natolik účinná, že pomáhá zpevnit a vyhladit jemné linky, což vede k vyčištění, zpevnění a zvlhčení pokožky.

PROČ Hydra Facial?

 • procedura, která spojuje v jediném ošetření čištění, exfoliaci, extrakci a hydrataci pleti
 • klinicky ověřená účinnost
 • přesné ošetření zajišťuje přístroj, který vpraví dle vašeho typu pleti potřebné látky hluboko do pleti
 • neinvazní metoda - bez bolesti, vedlejších účinků
 • nepoškozuje podkožní tkáň
 • stimuluje buněčný mechanismus, relaxuje a zklidňuje pokožku
 • rejuvenace pokožky, ošetření mastné pleti, pleti náchylné k akné, vyhlazení žilek a pigmentace
 • hydratace pleti tento přístroj odlišuje od jakékoliv jiné procedury resurfacingu pleti
 • snadná a bezbolestná aplikace díky spirálovitému abrazivnímu nástavci kombinovanému s pleťovými roztoky, které zjemňují, vyhlazují a extrahují sébum a nečistoty
 • spolupůsobí s jinými procedurami; pleť může být přístrojem ošetřena před nebo po ošetření laserem nebo jako udržující ošetření

Více na www.bezchlupu.com a http://www.bezchlupu.com/hydrfacial/

   
23.03.2012 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [12] Lubička [*]

  bylo by hezké se nechat takhle hýčkat,ale kde vzít na to?Sml22

  superkarma: 0 01.04.2012, 15:50:54
 2. [11] FAXÍK [*]

  taky bych si někdy mohla ošetřit pleť Sml59

  superkarma: 0 27.03.2012, 17:29:21
 3. [10] free [*]

  A když někdo práci nemá..... bude škaredýSml68

  superkarma: 0 23.03.2012, 23:29:14
 4. [9] Lydia001 [*]

  Ani jsem o tomto nevěděla, ale ještě jsem hodně mladá.

  superkarma: 0 23.03.2012, 18:26:53
 5. [8] Kamtcha [*]

  Toto ošetření mi minulý měsíc doporučila kamarádka, je pravda, ze je trochu dražší, ale výsledek je úžasný a podle mě stačí na to chodit třeba 1 x za 3 měsíce a to se už finančně přežít dá:)

  superkarma: 0 23.03.2012, 12:33:52
 6. [7] evamagdalena [*]

  Kdo by nechtěl mít krásnou hladkou pleť. Bohužel ceny jsou nastaveny pro průměrný plat a výše.Sml16

  superkarma: 0 23.03.2012, 12:08:59
 7. avatar
  [6] ekleinovka [*]

  Tak vzhledem k tomu,ze jsem jeste ani na kosmetice nebyla,byl by to pro mou plet pekny sok ,treba v dobrem

  superkarma: 0 23.03.2012, 10:36:06
 8. avatar
  [5] carmi [*]

  step1 — #3 Tu nám pro jstotu neprozrazují.

  superkarma: 0 23.03.2012, 10:08:55
 9. avatar
  [4] tepito [*]

  nepotřebuji-stárnu v kliduSml22

  superkarma: 0 23.03.2012, 08:36:10
 10. [3] step1 [*]

  Jedna cena, ale určitě čtyřnásobná.

  1. na komentář reaguje carmi — #5
  superkarma: 0 23.03.2012, 08:25:31
 11. avatar
  [2] danulikj [*]

  Člověk by nedělal nic jinho, než všechny přístroje stále zkoušel...

  superkarma: 0 23.03.2012, 08:02:53
 12. [1] lidicka [*]

  Máme samé unikátní přístroje na omlazeníSml52

  superkarma: 0 23.03.2012, 06:41:07

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme