haagen

Znáte to: Perný den, konec v nedohlednu, kamarádka na Vás nemá čas a do obchodu je daleko. Možná, že je to ten nejlepší okamžik sáhnout do mrazáku, hodit nožky na stůl a odměnit se. Zkuste potěšit své chuťové pohárky sametově hebkou, delikátní zmrzlinou Häagen-Dazs, inspirovanou smyslným latinskoamerickým dezertem Dulce de Leche. Nazlátlá karamelová stuha se vine lahodnou vanilkovou zmrzlinou, aby si zcela a nadlouho získala všechny vaše smysly.

haagenVše, co v ní najdete, je pravé a kvalitní. Základ tvoří čerstvá smetana, odtučněné mléko, čerstvý, dvakrát pasterovaný vaječný žloutek, cukr, vanilka z ručně sbíraných lusků z Madagaskaru, karamelová omáčka a kousíčky mléčného karamelu. Ve zmrzlině naopak nenajdete žádná „éčka“ - žádná umělá barviva ani umělé příchutě, žádné umělé konzervační látky. A také má pouze minimum zašlehaného vzduchu (podíl zmrzlinové hmoty je asi 87%), a proto je zárukou intenzivnějšího, delšího kulinárního prožitku. Teď už víte, proč trvá dlouhých 15 vteřin, než se Vám lžička zmrzliny Häagen-Dazs rozpustí v ústech...

Půllitrové balení této delikatesy se prodává v síti supermarketů a hypermarketů v celé ČR. Můžete ji koupit také v malém 100 ml kelímku spolu s dalšími třemi oblíbenými zmrzlinami jako Häagen-Dazs Favourite Selection, abyste si vybrali podle momentální nálady a chuti. Na jedinečných zmrzlinových kreacích - třeba na tomto poháru Ultimate Dulce de Leche - ale i na dezertech a delikátních nápojích, si můžete pochutnat v rozšířené dvoupatrové zmrzlinárně Häagen-Dazs Café v pražské Karlově ulici. Připraveno je šestnáct druhů zmrzlin a sorbetů Häagen-Dazs, které v maloobchodě neseženete, a jejichž nabídka se stále mění. Více na www.haagen-dazs.eu a www.vasesladkachvile.cz.

haagen

Každá výjimečná značka má svůj příběh...

haagenPříběh kultovní zmrzliny Häagen-Dazs se začal psát již téměř před 90 lety v New Yorku. Tehdy mladý Reuben Mattus pomáhal své matce v ulicích Bronxu prodávat z pojízdného vozíku výtečnou domácí zmrzlinu Rodinný podnik původně polské přistěhovalecké rodiny v průběhu dalších desetiletí vzkvétal a rozvíjel se. V roce 1961 se pan Mattus, podporovaný svou ženou Rose, rozhodl vytvořit podnik, který by odrážel jeho vášeň pro zmrzlinu i oddanost tradiční, až stavovské řemeslné dokonalosti a poctivosti. Vytvořil novou značku a dal jí fantazijní jméno Häagen-Dazs. Jméno, které je opředeno aurou tajemství a neznáma, ale které také dobře vystihuje věrnost mistrovské práci a touhy dostát vždy svému závazku dokonalé kvality.

Zmrzlina Häagen-Dazs si rychle získávala další nadšené příznivce. O báječné smetanové lahůdce lidé mluvili a navzájem si ji doporučovali. A tak byla brzy bez jakékoli reklamy k dostání v mnoha obchůdcích s lahůdkami v New Yorku i okolí a později po celém východním pobřeží USA. Od roku 1973 se již prodávala v celých Spojených státech. O tři roky později, v roce 1976, otevírá dcera pana Mattuse první Häagen-Dazs Café a sklízí okamžitý úspěch, který předznamenává rychlou expanzi a vznik dalších zmrzlináren Häagen-Dazs napříč USA.

V roce 1993 prodává pan Mattus Häagen-Dazs potravinářské společnosti The Pillsbury Company spolu se závazkem výjimečné kvality, inovativnosti a řemeslné dokonalosti. V roce 2000 získává značku Häagen-Dazs na haagenzákladě fúze společnost General Mills. Dnes vyhledávají zmrzlinu Häagen-Dazs nároční milovníci kulinárních prožitků ve více než 70 zemích světa. Značka Häagen-Dazs se stala synonymem pro nejvyšší kvalitu.

U nás je zmrzlina Häagen-Dazs k dostání v různých chutích v půllitrových kelímcích a jako balení se čtyřmi různými 100ml zmrzlinami ve vybraných supermarketech a hypermarketech v celé ČR. Na originálních kreacích, dezertech a nápojích si můžete pochutnat také ve zmrzlinárně Häagen-Dazs v pražské Karlově ulici č. 20 jen pár kroků od Karlova mostu.

Více informací najdete na stránkách vaše sladké chvíle.cz ZDE

Reklama