Výborné hydratační účinky, viditelné vyhlazení a omlazení pleti – nejdůležitější vlastnosti nového Hyaluronového séra. Sérum blahodárně působí na pokožku a již po několika minutách působení zlepšuje pružnost a elasticitu pleti, vyhlazuje ji a pomáhá udržet její mladistvý vzhled.

olejSérum obsahuje vysoké množství kyseliny hyaluronové, která umí zadržovat v pokožce vlhkost a vytváří na pokožce propustnou ochrannou vrstvu, bránící dlouhodobě vysoušení. Kyselina hyaluronová je nejdůležitější složkou struktury pokožky a podílí se na její pevnosti.  Díky přirozenému procesu stárnutí pleti ubývá této zázračné kyseliny a tedy i hydratace, pokožka stárne, ztrácí svoji pružnost a vláhu. Sérum pleti dodává kyselinu hyaluronovou a přispívá tím ke zvýšení hydratace. Vodné sérum dále obsahuje extrakt z přesličky, která urychluje obnovu pleti a vyrovnává drobné nedokonalosti, jako jsou vrásky či drobné jizvičky třeba od akné. Přeslička je totiž zdrojem organicky vázaného křemíku, který v pleti stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu, takže pleť okamžitě vypíná a zpevňuje.

Hyaluronové sérum lze použít nejen k péči o obličej, ale celé tělo. Například ho lze smíchat s Měsíčkovým krémem nebo gelem a směsí potírat ekzematickou nebo podrážděnou pokožku. Výborné je také pro rychlou regeneraci po holení či depilaci, pár kapek séra při rýmě zvlhčí nosní sliznici a ošetří odřeniny kolem nosu. Účinné je také jako prevence vzniku jizviček, strií a různých kožních novotvarů.

Hyaluronové sérum má certifikaci CPK – neobsahuje tedy potenciální alergeny, jako mohou být syntetická barviva či konzervanty. Je vhodné kombinovat například s Arganovým olejem či Arganových krémem, který pleti dodá potřebnou hydrataci a silně podporuje regeneraci, nebo s Mokřadkovým olejem, další letošní novinkou.

Mokřadkový olej - bohatý zdroj výživy a účinné ochrany pleti

olejDíky výjimečně silným antioxidačním účinkům Mokřadkový olej pleť účinně chrání před nepříznivými vnějšími vlivy a výrazně posiluje její odolnost. Dodává pleti řadu důležitých látek nezbytných pro její výživu, intenzivně ji regeneruje a také hydratuje. V porovnání s Jojobovým olejem jsou jeho hydratační účinky ještě vyšší. Také mastné kyseliny jsou v Mokřadkovém oleji spojené méně silnými vazbami, proto se lépe vstřebává a je pokožkou efektivněji využitelný. 

Výhodou také je, že Mokřadkový olej je dobře odolný vůči teplu. Vyšší teplota totiž může způsobit žluknutí a tedy znehodnocení oleje. Mezi přírodními oleji je také nejméně náchylný k oxidaci, takže na rozdíl od jiných olejů zůstává po dlouhou dobu bohatým zdrojem všech živin a bioaktivních látek.

Mokřadkový olej se dokonale vstřebává, proto je ideální pro péči o všechny typy pleti. Je výbornou alternativou pleťového krému či mléka. Také tato novinka má certifikaci CPK.

Olej z jader vinných hroznů – nyní lisovaný za studena

olejVzácný olej z jadérek vinných hroznů je lisovaný za studena, takže si uchovává všechny důležité bioaktivní látky a tedy i své mimořádné vlastnosti. Mezi rostlinnými oleji má nejvyšší podíl kyseliny linolové, která se významně podílí na řadě metabolických procesů v celém těle.

Podle odrůdy, z níž se olej získává, má barvu žlutou, žlutozelenou až zelenou. Má poměrně řídkou konzistenci, proto se hodí i k ředění hustších olejů.

Při vnějším použití oceníte zejména jeho rychlé vstřebání, při němž se nezanáší póry, nezanechává pocit mastnoty a zadržuje v pokožce vlhkost. Olej podporuje regeneraci, dodává pleti vláhu a řadu výživných a pečujících látek. Má také vliv na zpomalení stárnutí pleti.

Olej z jader vinných hroznů má nasládle trpkou chuť a příjemnou hroznově oříškovou vůni, podobá se tak velmi vínu. Podle toho také poznáte, že byl lisován za studena, rafinovaný olej nemá totiž chuť ani vůni výraznou. Je bohatý na omega-6 mastné kyseliny, které pomáhají udržovat normální hladinu cholesterolu v krvi. Díky obsahu proanthokyanidinu má také antioxidační a antibakteriální vlastnosti. Výjimečný je dále tím, že obsahuje silný antioxidant resveratrol, u nějž jsou prokázány účinky proti vzniku rakoviny a předčasnému stárnutí buněk. Olej také zklidňuje trávicí trakt.

Doporučené ceny

Hyaluronové sérum                                                                      239 Kč / 20 ml

Mokřadkový olej                                                                           188 Kč / 20 ml

Olej z vinných jadérek extra (ve fialovém skle)                379 Kč / 250 ml

Reklama