Bulvár

Hvězdy opět v sedle

MEDELA

Třetí unikátní dostih známých osobností na malovaných dřevěných koních MEDELA Cup bude odstartován v sobotu 10. října ve 12.30 hodin na Dostihovém závodišti Pardubice.

Na cílové rovince se utkají: moderátorky Lejla Abbasová, Ester Janečková, modelka Kateřina Průšová, herečky Ivana Andrlová, Simona Vrbická, Bára Fišerová a Kateřina Sedláková, herec Jirka Mádl, moderátor Dalibor Gondík a další populární žokejové a žokejky. 3. charitativním dostihu MEDELA Cup. Akci moderuje Michaela Maurerová se svými dvojčátky.

Projekt MEDELA získá polovinu výtěžku charitativního dostihu veteránů, který se uskuteční v rámci programu tohoto dostihového dne a výtěžek veřejné sbírky.

Výtěžek z aktivit Projektu MEDELA, založeného Lejlou Abbasovou, opět poputuje beze zbytku na vybrané aktivity neziskových organizací, které pomáhají ohroženým dětem v Guatemale, Keni, Čečensku a České republice.

Fotografie: www.projektmedela.org

Dáváte peníze na charitu? Jak si ověřujete důvěryhodnost charitativních organizací a projektů?

   
05.10.2009 - Společnost - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [2] enka1 [*]

  Posílám zásadně DMS,ty se snad zneužít nedají a v květnu kupuju žlutý kytičky.

  superkarma: 0 05.10.2009, 11:07:10
 2. [1] week [*]

  V dnešní době se tohle dá ověřit dost těžko a jistě se najde dost lidí, kteří zneužívají dobročinnost lidí. Když už, tak jedině na velké a dlouhodobě osvědčené nadace a akce jako např. Kapka naděje, Kuře apod. Rozhodně nevěřím pouličním prodejcům výrobků pochybného původu. Btw. do Pardubic se chystám a už se mooooc těšííím! Sml59

  superkarma: 0 05.10.2009, 10:47:16

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme