Dnes startují různé Halloweenské party, kdy se lidé těší na to, až se budou moci převléknout do nějakého kostýmu. Někteří volí „rajcovní“ kostýmky policistek, sestřiček a jiní to zase vezmou pěkně od podlahy, přestrojí se za příšery a jsou téměř k nepoznání. Jak to mají světové hvězdy? Na to se teď podíváme.

Každoročně se Halloween těší velké oblibě, a to především u mladší generace. Sice to je svátek, který se slaví za velkou louží, ale i lidé odjinud rádi tento den slaví. Není se čemu divit, pokud tedy pomineme maškarní či nějaké ty domácí erotické hrátky, kdy jindy máte tu možnost si na sebe vzít kostým a vyrazit za zábavou?

Jak jsme již zmínili, tento den se slaví ve velkém v USA, kde se každoročně konají party pro hvězdy červeného koberce, které již několik týdnů dopředu plánují své převleky, aby byly co možná nejlepší. Někteří šokují a i novináři, kteří je mají dnes a denně v hledáčku objektivů, mají co dělat, aby je poznali. Naopak některé hvězdy jdou rády s kůží na trh a vyberou si kostým, který více poodkrývá, než zahaluje. Nakonec proč ne, vždyť proti gustu…

A začneme hned malou hádankou, víte, kdo se skrývá pod tímto převlekem?

sa

Nevíte? Tak ještě jednu fotku přihodíme a dáme malou nápovědu, jedná se o světovou topmodelku.

sad

Tak už víte či tušíte? Pod prvními dvěma fotkami se ukrývá nádherná Heidi Klum, neuvěřitelné, že?

as

V přestrojení za vetřelce jí asi málokdo koukal do očí. :-)

A jak se na Halloween připravují další slavné ženy, se můžete podívat na další stránce...


Kdo by neznal blonďatou dědičku hotelového imperia - Paris Hilton. Ta je známá tím, že vždy ráda ukazuje, co možná nejvíce své kůže a Halloweenský kostým vždy musí být především proklatě sexy...

sda

To je sukně, nebo bederní rouška?

sa

Její úsporné kostýmky připomínají spíše party v domě s červeným osvětlením...

sa

To, že se pod tímto „zjevením“ ukrývá další světová topmodelka, by nejspíše nikdo neuhodl. Je tomu však opravdu tak... Věřte, nevěřte, je to Kate Moss.

asd

Další případ slečny, která se ráda ukazuje a téměř odhalené ňadro je ještě to nejmenší, co mohla ukázat. Mladá kontroverzní zpěvačka, která místo svým zpěvem „zaujme“ kopulačními pohyby, vizáží vysloužilé hvězdy z filmu pro dospělé a titěrnými oblečky, tak taková je Miley Cyrus. Ta se proslavila seriálem Hannah Montana, jenže do roztomilé holčičky má tahle „rajda“ už opravdu daleko.

sad

A nakonec Lady Gaga, jenže u té bohužel nevíme, kdy jde na Halloween a kdy si jde třeba pro rohlíky. Ta si na své vizáži celoročního „bubáka“ postavila kariéru.

asd
Zdroj foto: Facebook.com

Čtěte také:

Reklama