Styl

Husté štětinky pro miliony oddělených řas

Volume Million Lashes

Počítejte řasy „po milionech“! Tímto heslem uvedla značka L'Oréal Paris v dubnu 2010 na trh velmi oblíbenou řasenku Volume Million Lashes. O rok později se jí dostává další inovace, přichází ve voděodolném provedení.

Extra objem nové generace doplňuje stoprocentní voděodolnost. Jednotlivé řasy jsou silnější, celkově působí hustším dojmem.

Miliónový kartáček

Volume Million LashesKartáček pro precizní aplikaci přispívá k tomu, že řasy jsou perfektně oddělené a získávají svůdný objem, který vašemu pohledu dodá nezbytnou intenzitu. Luxusní řasy - právě takové, jaké chcete. Elastomerový aplikátor z nejnovější generace kartáčků je vysoce flexibilní: díky velkému množství štětinek zesiluje objem každé řasy a bohatě je líčí po celé délce. Každá řasa tak získává maximální objem, je silnější a výraznější. Husté štětinky pro „miliony oddělených řas“: objem roste a oči jsou na pohled výraznější.

Speciálně tvarované hrdlo

Volume Million LashesPro ideální objem je potřeba správné množství řasenky. Značka L'Oréal Paris vytvořila unikátní tvar hrdla řasenky: je vyrobené z pružného materiálu, přizpůsobí se tedy každé štětince kartáčku. Nezanechává na nich žmolky, pouze správné množství řasenky, které potřebujete pro ideální nalíčení. A výsledek? Každá řasa je optimálně nalíčená, nikde žádné žmolky.

Cena řasenky je 349 Kč.

   
27.04.2011 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] átéčko [*]

  Ginger20 — #1 To je fakt trapné. Protože tomu pak vůbec nevěřím.

  superkarma: 0 27.04.2011, 20:41:31
 2. avatar
  [1] Ginger20 [*]

  Jen kdyby aspoň ta reklama nebyla na umělých řasách!Sml15

  1. na komentář reaguje átéčko — #2
  superkarma: 0 27.04.2011, 17:05:25

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme