Které plemeno zvítězilo u čtenářky Damiaska? Možná vám trochu napovím, když vám prozradím, že štěňátku říkají Bubánek…

Bubánek, toť štěněcí označní pro fenečku Nellinku čtenářky Damiasky. Je to ale Husky, nebo jorkšír?


Mě osobně se nejvíce líbí rasa husky. Je to překrásný pes a věřím, že i velmi milující. Každopádně je těžké si mezi psy vybírat, zda si vzít toho nebo onoho. Když na Vás ty tvářičky psíkové ušmudlané koukají, nejraději bych si vzala všechny. Husky se mi líbí z toho důvodu, že je právě vyšší postavy a také z toho důvodu, že mají překrásně pronikavé oči. Ale také i proto, že je nejvíce podobný vlku, které miluji. Já jsem si ovšem vybírala gaučáka jorkšírka jménem Nellinka. Tohle malé plemeno proto, že může být se mnou doma, spát se mnou v jedné posteli a člověka potěší, když ví, že na něj doma čeká takový mrňousek. Mám ho tedy už jako od štěněte a zaujal mě především očima a tím čumáčkem. Jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě ji.:)

bubanek

Damiaska

Pozn. red. Text neprošel redakční korekturou.

(Foto) téma dne 10. září 2012: Vaše psí rasa

  • Líbí se vám konkrétní psí rasa? A proč zrovna tahle?
  • Jak jste si vybíraly psa? Čím vás ten váš zaujal?

Své příspěvky k tomuto tématu mi posílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže, a to nejpozději 10. 9. 2012 do 15.00 hodin. Máte-li vlastní fotku rasy či konkrétního psa, o kterém budete psát, pošlete ji také, ale prosím jen jednu, abych stihl vydat všechny, nebo alespoň většinu příspěvků. Vaše příspěvky ať jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu, jinak nebudete mít šanci na získání krásného dárku, který jistě váš čtyřnohý přítel ocení. A jaký je to dárek? Jednu z přispěvatelek krmivem a pamlsky od Pedigree v celkové hodnotě takřka 700 korun, které je partnerem dnešního tématu. Čtenářka obdrží...

  • Granule Pedigree Vital Protection, varianta Adult dogs s hovězím a drůbežím masem, 7,2 kg (3x2,4 kg, tj. 30 krmných dávek/zásoba na měsíc) (foto níže je pouze ilustrační s větším balením týž granulí)
  • Dentální pamlsky Pedigree DentaStix, varianta Medium, 28 ks (zásoba na měsíc)

Dalších pět přispěvatelek odměním 2.000 extra body do zářijové části naší Věrnostní soutěže!

denta pedigreepedigree

Reklama