.

Hurá do Mexika přímým letem z Prahy

Cestování

Hurá do Mexika přímým letem z Prahy

 

Nadcházející zimní sezonu zahajuje CK Exim Tours rozšířenou nabídkou dalších exotických zájezdů. Otevřením destinací v Mexiku a následně v Thajsku tak vychází vstříc dlouhodobé poptávce na trhu.

 

Spolu s již osvědčenými cestami do Brazílie, na Kubu, do Dominikánské republiky, na venezuelskou Isla Margaritu, na Kapverdské ostrovy, do Spojených arabských emirátů a v loňském roce zahájeným prodejem zájezdů do El Salvadoru tak svým klientům v šestnáctém roce své existence nabízí již devět vzdálených exotických cílů.

 

Největší tuzemská cestovní kancelář, která v loňském roce dosáhla počtu 1 milionu klientů v novodobé historii svobodného podnikání v cestovním ruchu v České republice (od r. 1990), používá k zajištění jejich přepravy v naprosté většině služeb společnosti ČSA. Při dálkových letech potom letadla typu Airbus A310 poskytují klientům zcela jiný komfort cestování.

 

Přímé zámořské lety s největším českým leteckým přepravcem umožnily mj. nakupovat ve velkých blocích kvalitní hotelové kapacity, a nabízet tak tyto dovolené za ceny srovnatelné se západoevropskými cestovkami.

 

Do Mexika se bude létat v naší zimní sezoně, od konce října do poloviny května následujícího roku přímým letem do Cancúnu pouze s technickým mezipřistáním v  La Romaně (pouze směrem tam), zpět do Prahy bez mezipřistání.

 

Klienti Exim Tours jsou v Mexiku ubytováni ve špičkových hotelech silné společnosti OASIS HOTELES s garancí kvality služeb po celém světě. Exim Tours je exkluzivním partnerem této hotelové společnosti pro celou oblast střední Evropy. Nabídka do Mexika obsahuje pobytové zájezdy k oceánu i poznávací kombinované okruhy, kde mají turisté mimořádnou možnost poznat historii této středoamerické země a kořeny mayské kultury včetně nejznámějšího archeologického komplexu CICHEN ITZA, zařazeného do novodobého seznamu sedmi divů světa. Další místa navštíví v rámci okruhu Acapulco včetně jednoho z největších měst světa Mexico City. Zájezdy do Mexika vycházejí vstříc i golfistům. Týdenní zájezdy začínají již na ceně 35 tisíc korun. 

 

Proč jet do Mexika?

Je to země, která zní tajemným dobrodružstvím, žhavým rozpáleným sluncem, bohatou indiánskou kulturou i koloniální minulostí. Mexico – nejvýznamnější stát Střední Ameriky, který je obklopen Tichým oceánem a Mexickým zálivem s více než 6000 let bohatou historií. Země bohatá na umělecké a kulturní památky, dlouhé písčité pláže, křišťálově čisté moře, slunce a přívětivé obyvatele. Teplé počasí umožňuje celoroční pobyt na plážích Tichého oceánu i Karibiku. Jistě si zde zamilujete exotickou kuchyni a nápoje, stejně jako všudypřítomnou radost ze života.

 
Cancún, nejznámější letovisko Mexika

Cancun býval původně pouze malou rybářskou vesnicí při pobřeží, patřící k poloostrovu Yucatan. Dnes je zde luxusní, plánovitě vybudované letovisko, spojené s pevninou dvěma mosty a obklopeno průzračným tyrkysově modrým a teplým mořem s bílými plážemi na straně jedné a lagunou Nichupté na straně druhé. Pláže s jemným pískem a příjemně teplá voda láká k návštěvě korálových útesů. Máte-li rádi aktivní trávení dovolené, můžete se potápět, zkusit krmit žraloky, nebo si zaplavat s delfíny ve vodním zábavním parku.

V hlavní turistické zóně můžete navštívit spousty restaurací, barů, obchůdků, nebo bleší trh. Přímo v Cancúnu lze navštívit i nepříliš rozsáhlé ruiny z éry Mayské civilizace, nazvané El Rey. Poloha Cancúnu umožňuje návštěvu Chichén Itzá, klenotu mayského postklasického období; Cobá, největší zříceniny této oblasti, a Tulúmu, nádherného ceremoniálního střediska a přístavu Mayů, které se tyčí na útesu nad tyrkysovým mořem, obklopené bujnou vegetací.

Příjemné prožití Vaší dovolené Vám přeje kolektiv pracovníků cestovní kanceláře Exim Tours. Nabídku zájezdů najdete na www.eximtours.cz

  

   
22.09.2008 - Exotika - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [14] Avilo [*]

  Tam bych ráda..ale vzhledem k chřipce..

  superkarma: 0 31.05.2009, 18:45:07
 2. [13] matuszyk [*]

  hned bych letěla............na to ale mít,

  superkarma: 0 30.05.2009, 13:15:20
 3. [12] stanadrahna [*]

  hned bych letělaSml20

  superkarma: 0 29.05.2009, 13:10:47
 4. avatar
  [11] denca18 [*]

  isla by som ..... raz tam pojdem mrknut ako to tam vyzera Sml34

  superkarma: 0 19.05.2009, 16:15:03
 5. avatar
  [10] Dudlajlama [*]

  Kelly: To vis, uz odstrihavam metr . Me tahne Karibik celkove, miluju lidi tam, jidlo, hudbu, more......

  superkarma: 0 22.09.2008, 18:12:07
 6. avatar
  [9] tyrkys [*]

  Chichen, nikoli Cichen .

  superkarma: 0 22.09.2008, 15:16:16
 7. avatar
  [8] MEK [*]

  hned bych letěla,asi podám doma návrh

  superkarma: 0 22.09.2008, 12:56:51
 8. avatar
  [7] Kelly [*]

  Galadriel: po návratu podáš raport!
  Jsem neskutečně zvědavá. V tyto strany mne to také moc táhne. Každá informace se šikne. Předem dík

  superkarma: 0 22.09.2008, 09:57:15
 9. [6] alice.cooper [*]

  Ježiš, já myslela, že jde o letenky, a on je to blbej zájezd . To si radši koupím tu s mezipřistáním, budu tam dýl, za levnějc a poznám toho daleko víc

  superkarma: 0 22.09.2008, 08:51:12
 10. avatar
  [4] Dudlajlama [*]

  Meander: hoho jste potkali, co vam to nalhali Nadherny resort na Mayan Riviera, kousek za Cancunem, cili caribska cast. Posledni resort v rade, za nami uz nic, jen par soukromych vilek, klidek, obrovska siroka plaz s bilym piskem, hotel i pri plnem obsazeni vypadal poloprazdne, navic +18 let(velky bonus). Jidlo neskutecne, ja se ladovala denne v bufetech jenom jakousi salsou, pastou z avokada, ovocem, rybami, sushi(ne zrovna mexicke), sampano i k snidani a navic vyborny chleba, ktery je pro me zakladni potravou. Na vecere se chodilo do specializovanych restauraci. Sluzby neuveritelne, zamestnanci ochotni snad az nad ramec svych povinnosti. Bohuzel jsme moc okoli nevideli, protoze jsme tam leteli vicemene na zkousku a jenom na 6 cistych dni. Ted letime na 10 dni do stejneho resortu, takze urcite vyprava na Cozumel a ruiny a dalsi lokace. Navic prochazka nekonecna na plazi doleva i doprava, pri jedne jsme potkali mistniho vedatora, ktery pracoval pro morsky vyzkum a ten studoval v Praze, takze s nami radostne zavzpominal na ceske pivko. P.S. Jejich hotelove mojito nemelo chybu!

  superkarma: 0 22.09.2008, 04:24:38
 11. avatar
  [3] *Kotě* [*]

  Mexiko je nádherná země strávila jsem tam tři týdny. Ale abych řekla pravdu, do luxusních letovisek typu Acapulca nebo Cancúnu bych se nevracela, jsou stejně unifikovaná, nudná a na oškubávání turistů zaměřená jako letoviska tohoto typu všude jinde na světě. Zato Centrální Mexiko s hlavním městem Mexico City a spoustou malebných koloniálních městeček; Teotihuacán; Altiplano, kde jako by se zastavil čas v 19. století - tak tam bych se určitě vrátila ještě jednou

  superkarma: 0 22.09.2008, 00:55:34
 12. avatar
  [2] Meander [*]

  Galadriel: Kde jsi byla, co jsi tam dělala, co jsi tam viděla, co jsi tam jedla? Mexiko je moje touha.

  superkarma: 0 22.09.2008, 00:50:27
 13. avatar
  [1] Dudlajlama [*]

  Ach, ma velka laska, kterou jsem tolik let opomijela a letos na jare nalezla. Pro velky uspech si cestu za dva mesice zopakujeme

  superkarma: 0 22.09.2008, 00:46:44

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme