Bulvár

Humor bez hranic v Grévinu již potřetí!

Humor, který si nebere servítky, originální prostředí a parta komiků, která nezná slovo tabu. Uskupení Underground Comedy a její stand-up kreace se pro velký úspěch znovu představí na kulturní scéně v  kavárně muzea Grévin, tentokrát na téma „muži vs. ženy“!

kk

O světoznámém muzeu voskových figurín Grévin, které se nachází v Celetné ulici v Praze, kousek od Staroměstského náměstí, jste již asi slyšeli. Ve večerních hodinách se však Grévin mění v kulturní scénu, která nabízí žánrová představení pro specifické publikum. Nyní se můžete těšit na další pokračování představení skupiny stand-up komiků pod značkou Underground Comedy. Společně s nimi vystoupí také blogerka a novinářka Barbora Šťastná, autorka Šťastného blogu. A vybrali si téma, které nabízí mnoho veselých historek – muži vs. ženy!

Pokud jste tedy ještě nezažili pravou stand-up comedy na vlastní kůži, neváhejte a přijďte dnes 25. května v 19.30h do Grévinu, kde na Vás budou čekat komici s živým jazzovým doprovodem, plný bar a především skvělá atmosféra.

Underground Comedy se vyznačuje humorem doslova bez hranic. Dokáží si udělat legraci prakticky z čehokoliv, včetně sebe a svůj humor rozhodně neomezují na politicky a společensky korektní témata. Jejich styl vychází z varietních představení, jež se začala objevovat na přelomu 18. a 19. století v Anglii. Žánr se postupně vyvíjel až do dnešní podoby, kdy vtipy a humorné skeče vystřídal satirický humor. Drtivá většina představení je dnes v podání one-man show, kdy komik stojí sám před publikem a baví ho jen za pomoci mikrofonu. Účinkující vystoupením navíc vyjadřuje své názory a vlastní pohled na svět. Stand-up humor se tak zařadil mezi intelektuální zábavu, která má mnohdy společenský přesah. V zahraničí dokonce nejúspěšnější stand-up projetky poráží ve sledovanosti hlavní večerní zprávy.

Vstupenky jsou k dispozici v předprodeji sítě TicketPro nebo na pokladně muzea Grévin v Celetné ulici, objednávat lze i prostřednictvím internetu zde:

www.ticketpro.cz

Více informací najdete na www.grevin-praha.com/cz

   
25.05.2016 - Kultura - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] janavys [*]

  Humoru není nikdy dost!Sml22

  superkarma: 0 25.05.2016, 20:55:26
 2. avatar
  [4] Mariena47 [*]

  bobani — #3Je vůbec nutné tady přispívat,nějak jsem nepostřehla,jestli je za to taky bod.Zapojím se do diskuze,když je něco zajímavého,musím se přiznat,že tady se mi to stává málokdy.

  superkarma: 0 25.05.2016, 16:27:14
 3. [3] bobani [*]

  vy dvě - sice jsem se vás zastávala , ale neumíte nic jiného než Sml67 ?

  1. na komentář reaguje Mariena47 — #4
  superkarma: 3 25.05.2016, 09:23:21
 4. avatar
  [2] Sayonara [*]

  Sml67

  superkarma: 0 25.05.2016, 08:22:13
 5. [1] Andreadornova [*]

  Sml67

  superkarma: 0 25.05.2016, 06:35:00

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme