Bulvár

Humor bez hranic v Grévinu již po druhé!

Humor, který si nebere servítky, originální prostředí a parta komiků, která nezná slovo tabu. Uskupení Underground Comedy a její stand-up kreace se pro velký úspěch znovu představí na kulturní scéně v  kavárně muzea Grévin, tentokrát na téma cizinci a se speciálním hostem večera, bloggerkou Lucií Van Koten.

O světoznámém muzeu voskových figurín Grévin, které se nachází v Celetné ulici v Praze, kousek od Staroměstského náměstí, jste již asi slyšeli. Ve večerních hodinách se však Grévin mění v kulturní scénu, která nabízí žánrová představení pro specifické publikum. Nyní se můžete již podruhé těšit na představení skupiny stand-up komiků pod značkou Underground Comedy, které proběhne dnes v úterý 10. května. Hostem večera bude bloggerka Lucie Van Koten, držitelka ocenění Bloggerka roku v kategorii LIFE. Večer bude na téma cizinci, a k tomu má co říct Tigran Hovakimyan, Adam Balažovič a Lucka Macháčková.

Grévin

Underground Comedy se vyznačuje humorem doslova bez hranic. Dokáží si udělat legraci prakticky z čehokoliv, včetně sebe a svůj humor rozhodně neomezují na politicky a společensky korektní témata. Jejich styl vychází z varietních představení, jež se začala objevovat na přelomu 18. a 19. století v Anglii. Žánr se postupně vyvíjel až do dnešní podoby, kdy vtipy a humorné skeče vystřídal satirický humor. Drtivá většina představení je dnes v podání one-man show, kdy komik stojí sám před publikem a baví ho jen za pomoci mikrofonu. Účinkující vystoupením navíc vyjadřuje své názory a vlastní pohled na svět. Stand-up humor se tak zařadil mezi intelektuální zábavu, která má mnohdy společenský přesah. V zahraničí dokonce nejúspěšnější stand-up projety poráží ve sledovanosti hlavní večerní zprávy.

Grévin

Grévin

„Snažíme se na svět kolem nás nahlížet neotřelým způsobem, který pak vtipně interpretujeme divákům. A tak nějak mimochodem přitom posouváme tu pověstnou čáru, která odděluje přípustné a nepřípustné vtipy,“ říká Jan Adámek, šéfproducent UGC. „Ne všechny výstupy jsou ale tak vyhraněné. Podle mě jsme si zachovali osobitý styl, který pobuřuje i baví zároveň, protože témata, se kterými jdou naši komici s kůží na trh, jsou velmi osobní. Neservírujeme publiku jen to, co je nezávadné, nikoho neuráží. Neslyší nutně to, co chtějí slyšet.

Grévin

Grévin

Pokud jste tedy ještě nezažili pravou stand-up comedy na vlastní kůži, neváhejte a přijďte 10. května do Grévinu, kde na Vás budou čekat komici s živým jazzovým doprovodem, plný bar a především skvělá atmosféra.

Grévin

Vstupenky jsou k dispozici v předprodeji sítě TicketPro nebo na pokladně muzea Grévin v Celetné ulici, objednávat lze i prostřednictvím internetu zde:

http://www.ticketpro.cz/jnp/divadlo/talk-show/1853831-underground-comedy-v-muzeu-grevin.html

www.grevin-praha.com/cz

   
10.05.2016 - Kultura - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [5] AmeA [*]

  Sml67Sml67

  superkarma: 0 10.05.2016, 20:51:04
 2. avatar
  [4] RenataMor [*]

  Sml52

  superkarma: 0 10.05.2016, 17:26:27
 3. avatar
  [3] hubajda [*]

  loni jsme tam byli super zazitek

  superkarma: 0 10.05.2016, 13:06:56
 4. [2] bobani [*]

  to může být zajímavé

  superkarma: 0 10.05.2016, 08:33:37
 5. [1] Andreadornova [*]

  Sml67

  superkarma: 0 10.05.2016, 06:33:43

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme