Máme pro vás tip na několik zajímavých hudebních zážitků, které nás čekají v následujících dnech. Morcheeba, Vanessa Mae, Marie Rottrová či vyhlášení nejlepšího česko-slovenského umělce? Račte si vybrat.

koncert

Skončila sezona letních festivalů, ale po hudební stránce rozhodně strádat nebudeme. S koncerty se doslova roztrhl pytel. V takovém množství koncertů si každý vybere to své.

Benefiční koncert Marie Rottrové

Kdy: 17. října 2010 od 17.00 hodin
Kde: Divadlo na Vinohradech

Legendární česká zpěvačka Marie Rottrová, jedna z patronek Domu Šance, se rozhodla na podporu Projektu Šance uspořádat pro „děti ulice“ benefiční koncert v Divadle na Vinohradech. Zpěvačka vystoupí spolu se skupinou Neřež.

Předprodej vstupenek: www.ticketportal.cz
Web Marie Rottrové: www.marierottrova.cz

Morcheeba

Kdy: 16. října od 20.00 hodin
Kde: Sasazu

Do Prahy v nejbližších dnech zamíří britská skupina Morcheeba. Českou republiku navštívili už letos v létě na festivalu Rock for People, kde si vedli velmi, velmi dobře. Morcheeba, mistr v jemných houpavých tónech, představí songy z nového alba Blood Like Lemonade, ale určitě zazní i hity staršího data. Nejlevnější vstupenky na stání jsou v prodeji za 690 Kč (cena se bude zvyšovat), kategorie VIP za 950 korun.

Předprodej vstupenek: www.ticketpro.cz
Webové stránky skupin: www.morcheeba.co.uk

MTV EMA

Kdy: 14. října od 19.30 hodin
Kde: Sasazu

Nejlepší česko-slovenský interpret, který nás bude zastupovat v letošním ročníku soutěži MTV EMA, vzejdu již dnes. Vyhlášení se uskuteční v pražském klubu SaSaZu. Bude to jeden z této finálové pětky: Aneta Langerová, Charlie Straight, Rytmus, Marek Ztracený a Ewa Farna. Návštěvníci se mohou těšit na večer se živými koncerty všech nominovaných, kterým budou provázet moderátoři MTV, a po vyhlášení i na taneční party. Cena vstupenek se pohybuje od 360 korun, VIP lupeny seženete za 1 600 korun.
Předprodej vstupenek: www.ticketpro.cz
Stránky soutěže: www.ema.mtv.cz

Vanessa Mae

Kdy: 18. a 19. října
Kde: Praha - O2 Aréna, Ostrava - ČEZ aréna

Půvabná talentovaná houslistka, podle časopisu People jedna z 50 nejkrásnější lidí světa, poctí Českou republiku hned dvojnásobně. V pondělí vystoupí v Praze a den poté se její housle rozehrají i v Ostravě. Těšit se můžeme na nejznámější hity z jejích alb. Jak prozradili organizátoři, kteří již začali s přípravami, Vanessa Mae připravuje pro české publikum také překrásnou vizuální show. Talentovaná houslistka svými fúzemi klasické a populární hudby oslňuje publikum po celém světě. Nás může oslnit za lístky v hodnotě od 1 190 korun pro Prahu a od 790 korun pro ostravské diváky.

Předprodej vstupenek: www.ticketpro.cz
Webové stránky Vanessy Mae: www.vanessa-mae.com

Reklama