Sdružení Linka bezpečí pořádá ve dnech 4.-13.12.2006 rozsáhlou propagační kampaň v obchodní domě Kotva v Praze. Vyvrcholením zdejší desetidenní sbírkové a informační akce pro veřejnost bude závěrečný charitativní koncert za účasti řady populárních zpěváků a kapel (středa 13.12. od 16.30 do 19 hod).

„Jsme potěšeni příznivou nabídkou, která přichází ve štědrém předvánočním čase právě z Kotvy. Rádi využijeme možnost představit zde návštěvníkům a široké veřejnosti služby krizové intervence, které Sdružení Linka bezpečí v široké míře zajišťuje,“ zdůraznil ředitel sdružení dr. Tomáš Květák. Výtěžek kulturně charitativního projektu má pomoci nést nemalé náklady spojené s provozováním Linky bezpečí - největší a nejstarší telefonické linky důvěry, jež je pro děti z celé ČR již 12. rokem poskytována zcela bezplatně, 24 hodin denně. 
V průběhu kampaně se mohou kolemjdoucí v propagačním stánku Linky bezpečí v přízemí obchodního domu blíže informovat o všem, co je z provozu linek zajímá. Vedle konzultační služby se tu budou formou veřejné sbírky dále prodávat dárkové předměty.

„Zpestřením naší propagační akce bude jistě autogramiáda Pavla Šporcla, jednoho z patronů SLB. Návštěva světoznámého houslisty proběhne v pondělí 11.12.2006 od 17.30 hod v těsné blízkosti informačního stánku Linky bezpečí. 
Účast na závěrečném koncertu na náměstí Republiky s příznačným názvem „Hudbou proti slzám“ přijala řada známých interpretů a skupin, mj.  Monkey Business, Kamil Střihavka, Ilona Czáková, Zuzana Norisová, Vlasta Horváth a další. Charitativním koncertem diváky provede známá moderátorka a herečka Adéla Gondíková. 
Vstup na akci je samozřejmě zdarma.

Tisková zpráva

Reklama