Pátek si určitě pamatujete, protože bylo nesnesitelné dusno. A já jsem vyrazil fotit a zpovídat Lenku, která s námi hubne. Bylo mi jí líto, už když jsem tam šel. Pochopitelně jsem litoval i sebe, protože se blížila bouřka (ze které sice spadlo asi deset kapek, ale stejně...) a i bez ní ze mě lilo jako z nějakého hospodářského zvířete.

Zkrátka a dobře, když jsem si představil, jaké utrpení musí být v tomhle počasí cvičení, bylo mi Lenky už dopředu líto. Jaké ale bylo moje překvapení, když jsem zalezl do suterénu, kde fitness centrum, ve kterém se TO děje, je a zjistil jsem, že klimatizace jim funguje úplně bezproblémově.

Najít Lenku s cvičitelkou Mirkou také nebyl problém, a tak jsem byl hned při prvním pohledu svědkem tzv. rozježdění na rozehřátí.

Jak vidíte, u toho vládla pohoda, Lenka se domlouvala s Mirkou, co že tedy dneska budou všechno dělat.

  

Začíná se pochopitelně protažením, bylo vidět, že Lenka už má ve všem jasno a nemusí se jí vysvětlovat, co přesně po ní Mirka chce.

 

Protože je cvičení zhruba ve svojí polovině, nedá se teď příliš mluvit o nějakých náhlých změnách. Všechno je tak, jak má být, jak se říká - v procesu. Ale svaly, ty už nám Lenka ukázat může!

 

 

 

 

  

 

Následoval fitball, na kterém jsou vidět nejen bicáky, ale fungují i nohy, což bohužel na fotce není vidět. A přitom to byl pohled hezký. :)

 

 

A pak na zem a pokračovat. Vedro tam sice nemají, ale z Lenky se stejně lilo.

 

 

 

 

 

Tady máte jasný důkaz toho, že ani s pomocí Mirky to není tak jednoduché. Lence rozhodně není do smíchu a já vzpomínám na chvíle, kdy jsem se Ženou-in byl na tréninku sám. Hrozné to bylo! :o))

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Předkopávání na stroji je jedno z příjemnějších cvičení a jsou při něm konečně vidět svaly, které jsem chtěl ukázat už výše. Lenka je se sebou stále spokojenější.

 

 

 

 

  

 

 

 

 

A na závěr ještě jedna fotka, na které Lenka krásně visí na přitahovacím přístroji. Všimněte si sníženého stropu, který musela sledovat, aby si neublížila. To je jasný důkaz toho, že hubnutí a cvičení bolí, ale výsledek pak vždycky stojí za to!

 

Příště se zase vypravíme za Blankou, která si ve čtvrtek konečně vyzvedla z redakce speciální jídlo, které v ní měla k vyzvednutí od minulého pátku. Blanka ale nestíhá, takže zatímco Lenka už má skoro snězeno (kromě salátů, které odmítla pozřít a dietoložka se ani nedivila), Blanka začala zdravou stravu teprve chroupat. Uvidíme, jak se to projeví.

 

 

 

 

 

POZOR POZOR!
V průběhu tří měsíců můžete sledovat obě naše soutěžící, jak si plní svůj cíl, mění svůj životní rytmus a hubnou (nejen) do plavek. V průběhu této akce proběhne hlasování o to, která dívka je Vám sympatičtější! Ta, která získá v hlasováních celkově největší počet bodů, získá od společnosti Diet Plus jako bonus šek v celkové hodnotě 3.000 Kč, za který si bude moci volně vybrat zboží z jejího sortimentu až do výše této hodnoty. Váš hlas je slosovatelný a můžete vyhrát balík luxusní kosmetiky!

Hubnete s námi? Pošlete nám fotky! My vás odměníme drobným dárkem! 

Reklama