Novinky

Hubněte v reality show. Hledají se páry, ale i kamarádi

Láska možná přenáší hory, ale moře tuku odradí dřív nebo později každého. A zázračná dieta slibující během týdne pětikilový úbytek, který nebude vykoupen dvojnásobně, také neexistuje. Profesionální trenér, pod jehož vedením zmizí nevzhledné faldy jednou pro vždy, ano. Jmenuje se Jakub Bína a právě teď hledá dva páry do třetí série úspěšné reality show Zpátky na vrchol.

Změnit svůj život od základů a přihlásit se do nové řady pořadu, který bude na internetu od letošního října, mohou partneři, ale také dvojice kamarádů, spolužáků nebo kolegů. „Zpátky na vrchol 3 nebude jen o hubnutí, nespokojenost s vlastním tělem s sebou často přináší i duševní nepohodu. Budu se proto snažit vrátit páry nejen na vrchol jejich fyzických, ale i psychických sil,“ říká Bína, který je doma nejen v posilovně, ale i na koncertních podiích. S kapelou Skyline jako MC Jacob už několik let roztancovává davy fanoušků a tak o tom, jak čelit nástrahám nezdravého životního stylu mnohé ví.

jacobs

„Nejde o to se urputně hlídat a bát se na čokoládu nebo půl litr piva jen pomyslet. Důležité je vytvořit si zdravý vztah ke sportu a najít rovnováhu mezi energií, kterou člověk přijímá a vydává,“ dodává Jakub, podle kterého bude soutěžícím odměnou nejen úbytek kilogramů, ale také únavy, špatné nálady a nedostatečného sebevědomí. Po zásluze bude vítězný pár za své tří měsíční snažení odměněn také pohádkovou výhrou od tvůrců reality show.

jacobs

Společnou fotku v plavkách a motivační dopis mohou zájemci posílat do soboty 30. srpna na email znv3casting@seznam.cz. Účinné cviky a rady týkající se správné výživy sledujte už nyní na FB pořadu https://www.facebook.com/zpatkynavrchol

Jakub Bína nemá úspěch jen na pódiích se skupinou Skyline, ale také jako tréner. V uplynulé řadě se pod jeho trenérským vedením podařilo soutěžícím zhubnout třicet pět kilo tuku a za zmínku stojí jeho práce na moderátorovi Kazmovi, který pod jeho vedením za pouhých šest týdnů zhubl 10 kilo a dokázal uběhnout ½ maraton.

   
27.08.2014 - Redakční novinky - autor: Lucie Ulmanová

Komentáře:

 1. [4] FAXÍK [*]

  myslím si, že je to super nápad pro mne a manžela Sml22

  superkarma: 0 27.08.2014, 17:13:25
 2. avatar
  [3] Hanula [*]

  Sml16mně to připadá jako dobrý nápad - nicméně já bych to doho nešla.... radši se budu snažit sama, i když.....Sml80

  superkarma: 0 27.08.2014, 15:36:36
 3. avatar
  [2] Tulinka [*]

  gerda — #1tuhle ,,novinku" jsem taky už někde četla.

  Jinak k článku.Já bych do toho s manželem šla Sml57 Jenže časově to není možné.

  superkarma: 0 27.08.2014, 15:23:42
 4. avatar
  [1] gerda [*]

  a to tu budou po prázdninách taky takové Novinky? Myslím obecně všechny, ne jen tuhle konkrétní. Nezlobte se, ale je to děs.Sml68

  1. na komentář reaguje Tulinka — #2
  superkarma: 1 27.08.2014, 14:19:52

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme