Jediné předsevzetí, které jste si k novému roku dala, je zhubnout? Trápíte se kvůli snědenému cukroví během vánočních svátků a nulové chuti k jakémukoli sportování? Ale nyní se do toho chcete pustit!

 

Za chvíli bude jaro a vy odložíte kabáty, které zakrývají kila navíc, o kterých zatím víte jen vy. Ještě máte čas, ale možná už nyní přemýšlíte, jak na to.

 

V žádném případě se nedoporučuje zahájit hladovku a věřit tomu, že tělo se vzdá a kila dobrovolně odejdou.

 

Z nepravidelného stravování a hladovění totiž budete mít jen problémy. Zaprvé, metabolismus spalující tuky reaguje na příjem stravy nedostatečně, protože hladina krevního cukru je snížená. Tím se uvolňuje více inzulinu, než je třeba. Přebytek inzulinu zoufale tlačí na cukry z krve do svalů, kde se nestačí spotřebovat a ukládají se ve formě tuků. Druhým problémem je fakt, že když jíte z hladu, sníte toho vždy mnohem více než obvykle.

 

Cestou hladovky to nepůjde! Je tu zcela jiný návrh. Co kdybyste tělu dodala to, co potřebuje k přeměně tuků na energii.

 

Základem všeho je pravidelně jíst, alespoň každé 3 až 4 hodiny. A poté tělu dodat karnitin. Tato látka je totiž velmi důležitá pro přenos tuku ze zásobních buněk do buněk svalových, kde je tuk spalován.

 

Ve svém záměru zhubnout byste neměla zapomenout ani na chrom, který potlačuje chuť na sladké. Možná víte, že chrom je v ovoci, v celozrnných výrobcích a v čaji. Ale v jakém množství, aby nám opravdu pomohl?

 

 

Shrnutí plánu vašeho zhubnutí:

 

1)       Pomalu zredukujte jídelníček.

2)       Nejezte nic přehnaně sladkého, tučného či slaného.

3)       Užívejte pravidelně karnitin a chrom.

4)       Zvyšte tělesnou aktivitu.   

 

Zkuste do toho jít. S karnitinem a chromem vám hubnutí půjde líp!

 

KARNITIN + CHROM = přeměna tuků na energii.
Balení obsahuje:

L-karnitin (75 mg) se uplatňuje při růstu a formování svalstva. Je nezbytný pro získávání energie z tuků, a to i z podkožních vrstev. Předchází předčasné únavě svalstva a zvyšuje aktivitu nervové soustavy.

Chrom (0, 025 mg) má význam při metabolizmu glycidů, při němž působí jako součást tzv. glukozotolerančního faktoru.

Vitamin C (30 mg)  má klíčový význam pro distribuci karnitinu mezi játry, kde se hromadí, a svalstvem. Bez dostatku vitaminu C zůstává karnitin v játrech.

Dávkování: 1-2  tablety denně. V balení je 50 tablet. 
Reklama