Takhle hezky děkovala za dárky dcerka čtenářky hubajdy, když na něho ještě věřila. Jo, jo, byly to krásné časy.

Hezký páteční den

Kdy jsem přestala věřit na Ježíška to přesně nevím .
Chtěla bych psát o své dceři ,dlouho jsem jí nechala věřit na Ježíška .Když nastoupila do školy tak stále věřila .Doma se chystalo vše tak aby to bylo věruhodné byl to sice frmol, ale za ty rozzářené očka malé to stálo .

Ráno na štědrý den jsem dala malé snídani a nechala chvilku dívat na pohádku, dělala jsem salát a řízky s polévkou muž si po pohádce malou vzal ven abych měla čas vše udělat po procházce se najedla a šla spát .

Po spaní svačinka a já šla s cácorkou zas ven, muž měl vše nachystané a mohl začít strojit stromek  pak dát pod něj dárky po příchodu domů se šlo večeřet dcera byla netrpělivá na dárky stále chodila se dívat klíčovou dírkou zda neuvidí Ježíška dávat dárky a stromek vždy došla a říká mamko nic není když dcera šla na záchod hned se toho využilo šlo se zazvonit zvonečkem .

Stromek krásně svítil do tmy a jako kulisa hrály tiše koledy a ve vzduchu byla cítit vanilka  Zvoneček zvonil tak aby jej dcera uslyšela radostně přiběhla a říká mami Ježíšek je tady honem běžela do obývacího pokoje pak bylo jen slyšet jé a velké rozzářené oči .

Po rozbalení dárku přišla k oknu a pohledem na nebe říká děkuji Ti Ježíšku .

Jeden rok a to byl poslední co věřila na Ježíška šla po rozbalení dárku ven na dvůr nechala si zapálit prskavku a říká moc Ti děkuji Ježíšku za dárečky .Dcera věřila na Ježíška do 3 třídy a kousek 4 třídy,ale aj tak si myslím že to bylo hodně dlouho .Ježíšek vždy donesl dárky o které si dcera napsala plus něco navíc.

Není důležité najít pod stromečkem drahé dárky, že maminka i babička budou mít větší radost z dárku vlastnoručně vyrobeného, že je nesmysl honit se po obchodech a nenajít volnou chvilku na sebe a svou rodinu a že největším dárkem bývá společně strávený čas v klidu a pohodě. Třeba zajít mezi mlsáním cukroví na procházku zasněženým lesem.

Přeji všem krásné, klidné, bohaté vánoce v kruhu rodiny a přátel.
A nezapomeňte, že Vánoce by neměli být jen o darech. Ten nejdražší dar je stejně ve vašich srdcích a mysli.
Je to láska a přátelství.

hubajda

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven

______________________

Další příspěvek, který mi vhání slzy do očí.  
Děkuji hubajdo, krásný příspěvek a krásný závěr.
A do třetice – „krásný“ adventní víkend i nadcházející Vánoce.
Saša

Téma dnešního dne: Kdy jste přestaly věřit na Ježíška

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměníme pěkným dárkem: dámskou koženou peněženkou Oriano od od partnera dnešního tématu, internetového nákupního portálu www.zoot.cz. a tabulkou kvalitní, hořké čokolády Merci.

darek

Ať už na Ježíška věříte nebo nevěříte, tady ho najdete. :)

zoot

www.zoot.cz je internetový nákupní portál, se kterým máme velmi dobrou zkušenost. Zboží vám doručí poštou, kurýrní službou či messengerem, můžete jej vyzvednout i osobně. Na skladě mají více než 30 000 kusů, zásilka vám přijde obratem. Osobní odběr zboží: v Praze jsou dvě odběrná místa – doporučujeme Vánoční výdejnu radosti na Hlavním nádraží (je tady zkušební kabinka). Zde si objednávku můžete vyzvednout ještě tentýž den (pokud si objednáte zboží do 11.00). Pokud vám zboží není nebo se vám nelíbí, můžete jej zde nechat a nic vás to nebude stát.

Nezapomeňte na Žena-in nákupní kolekci, kterou pro nás připravuje www.zoot.cz
Podívejte se, co jsme pro vás připravili:
http://www.zoot.cz/kolekce/1695/zena-in/888/zena-in

Reklama