Jakým způsobem nakupuje dárky čtenářka s nickem hubajda, to je patrno z titulku. V jejím příspěvku se ještě dozvíte, kdy je nakupuje a jaký má celkově vztah k Vánocům.

Dobrý den všem ženám

Dárky nakupuji dopředu dle mého je to tak lepší skrze finance .Koncem listopadu nakupuji část masa a ukládám ho do mrazáku .Pečlivě si naplánuji co se bude vařit během svátku .Nějaké dárky mám nakoupené zbytek musím dokoupit .
Dárky nakupuji pro svou rodinu a pro rodiče plus malou od bratra ale tam dávám peníze
Malý dárek dávám aj kamarádce není to nic drahého většinou je to vonná svíčka obě jsme ujeté na svíčky .Své dceři dávám to co chce samozřejmě když je to v mezích .
Dárky většinou kupuji osobně a pečlivě zabaluji .

Vánoční atmosféru mám moc ráda hrají se koledy město je pěkně vyzdobené a vzduchem se line vůně svařeného vína, punče nebo medoviny .U nás na náměstí bývá vánoční program kde děti vystupují a zpívají co si pečlivě připravovaly ve škole. Hlavní ulice ve městě je zdobená  stromky které ozdobují děti ze škol ,každá škola má svůj stromek .

Myslím si, že spousta žen si ani nevychutná tu krásnou atmosféru co je před vánocemi .Většina se honí aby bylo vše poklizeno napečeno spousta druhu cukroví  a pak 24 unavené zasedají ke stolu poté ke stromku kde kolikrát usíná únavou .

Když se řekne Vánoce tak se spoustě žen vybavuje jen práce a únava a to krásné kouzlo ani nevnímá co vánoce přináší .Vánoce nejsou o spoustě druhů cukroví  pečlivém úklidu a nákupní horečce .Vánoce jsou o klidu a myslím si že každý muž uvítá když bude jeho žena v pohodě a vůbec mu nebude vadit že nebudou umyté okna nebo napečeno 30 druhů cukroví .

Vánoce jsou nejhezčím obdobím v roce, najde se jen málo lidí, kteří se na vánoce netěší. Vánoce nejsou jen svátky míru a pohody, ale také pomáhají sbližovat osoby a narovnávat pošramocené mezilidské vztahy.

Až tyto Vánoce rozsvítíte stromeček a necháte Ježíška, aby pod něj uložil dárky, vzpomeňte si na to, že zelený stromeček je symbol života a pamatujte, že jde především o hezký zvyk než o to, kolik dárků se pod stromečkem letos objeví…  

hubajda

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

________________________

To je pravda, nezáleží na počtu dárků, i maličkost potěší. Jen aby bylo na ten stromeček. A propo, to je námět na příště –pravý nebo umělý? Jako symbol života, předpokládám, že máte pravý.
Pěknou předvánoční atmosféru a děkuji, že jste napsala.
Saša

Téma dnešního dne: Už kupujete vánoční dárky?

 • Máte už nějaké nakoupeny?
 • Řídíte se přáním svých dětí? (dospělých)
  nebo kupujete dle vlastního uvážení
  A také dle finančních možností
 • Nakupujete s předstihem nebo na poslední chvíli?
 • Kupujete všem příbuzným, nebo jenom některým?
 • Kupujete i svým kamarádkám a známým?
 • Kupujete na objednávku, přes internet nebo osobně?
 • Líbí se vám vánoční nákupní atmosféra nebo ji považujete za nákupní šílenství?
 • Pro koho máte dárky nakoupeny nejdřív?

O nákupech vánočních dárků, na které máte už nejvyšší čas
pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z pisatelek odměníme pěkným dárkem: dámským parfémem od firmy Avon / CITY RUSH

parfem

Reklama