Společnost Huawei, přední světový dodavatel řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií a koncových zařízení, zahajuje od 2. září v České republice prodej nového telefonu HUAWEI Ascend P6, který charakterizuje opravdu elegantní kovové tělo tenké pouhých 6.18 mm.

Huawei

HuaweiSmartphone má čtyřjádrový procesor taktovaný na 1.5 GHz a díky 4.7 palcovému HD displeji In-Cell s vysokým rozlišením, špičkovému přednímu fotoaparátu 5MPx a intuitivnímu softwaru je HUAWEI Ascend P6 ztělesněním vybroušené elegance i vysoké technické úrovně. Špičkový design, technologickou výbavu a nejlepší poměr cena/výkon ocenila také renomovaná evropská novinářská asociace EISA (The European Imaging and Sound Association*), která HUAWEI Ascend P6 udělila titul „Evropský spotřebitelský smartphone 2013–2014“.

HUAWEI Ascend P6 váží přibližně 120 g a je dostatečně malý na to, aby se vešel i do té nejmenší kapsy nebo tašky, ale zároveň je navržený tak, aby zaujal unikátním designem. Má 1.5 GHz čtyřjádrový procesor, operační systém Android 4.2.2, 2000mAh baterii, 4.7 palcový HD In-Cell LCD displej a technologii ‘MagicTouch’, která zaručuje vyšší citlivost displeje i při ovládání v rukavicích.  

Jako vlajková loď řady Huawei Ascend P se HUAWEI Ascend P6 vyznačuje naprosto špičkovým designem, který uspokojí i nejnáročnější fanoušky módy a designu. Povrch telefonu z kartáčovaného kovu s přirozeně zaoblenou základnou těla telefonu je elegantní a zároveň intuitivní.

HuaweiHUAWEI Ascend P6 se dokonale hodí pro všechny, kdo se rádi fotí. Má totiž špičkový přední fotoaparát s rozlišením 5MPx a funkce pro automatickou retuš obličeje. Zadní fotoaparát 8MPx BSI s clonou F2.0 a funkcí 4cm macro view rovněž umožňuje nahrávání a přehrávání videa ve full HD rozlišení 1080P. Díky vlastnímu softwaru IMAGESmart udělá HUAWEI Ascend P6 profesionálního fotografa i z naprostého začátečníka. K dispozici jsou funkce vylepšení kontrastu a barvy, automatické rozpoznání scény, zaostřování na pohybující se předmět a okamžitá retuš obličeje.

HUAWEI Ascend P6 má díky uživatelskému rozhraní Huawei Emotion ještě intuitivnější ovládání a snazší individuální nastavení. Na uživatelském rozhraní je aktualizovaná funkce Uni-Home včetně zvýšeného zabezpečení, dále funkce Huawei Me Widget, MagicTouch, a SmartReading. Nově obsahuje rozhraní Huawei Emotion fotografické funkce panoramatických fotek a rozpoznávání obličeje.

Huawei

Proprietární úsporné technologie Huawei Automated Discontinuous Reception (ADRX) a Quick Power Control (QPC), které zajišťují efektivní využívání baterií a rychlejší sdílení souborů, zvyšují výkon o více než 30 % v porovnání s podobně velikými bateriemi pro smartphony v této kategorii. Díky funkci AirSharing pro více displejů lze telefon připojit k celé řadě zařízení, a tím zvýšit produktivitu během práce i zábavy. Tato funkce umožňuje například snadno sdílet dokumenty nebo výrazně zkvalitnit hraní her s minimální prodlevou.

Huawei

HUAWEI Ascend P6 bude k dostání od 2. září za doporučenou cenu 9.990 Kč vč. DPH v nabídce všech tří mobilních operátorů, u všech velkých online prodejců a ve volné distribuci v černé a bíle barevné kombinaci s pouzdrem v příslušné barvě a od října také v růžové variantě.

* Novinářská asociace EISA (The European Imaging and Sound Association) je sdružení 50 šéfredaktorů specializovaných časopisů z 19 zemí Evropy. EISA každoročně volí nejlepší výrobky, kterým uděluje ocenění EISA Awards, v oborech Video, Audio, Domácí kino, Mobilní přístroje, Foto a Elektronika do automobilu. www.eisa.eu

Reklama