Reklama

Máte doma malé zvídavce? Pak jim vyberte takovou hru, kde si protrénují paměť a ještě přijdou na nové věci, které neznají. Hry V kostce jsou velmi oblíbené. Rozvíjí fantazii a učí děti se v krátkém čase soustředit a koncentrovat, aby následně věděly, jak mají odpovědět na otázku, kterou přečte spoluhráč.

Hledáte hračky a hry, které v dětech rozvíjí fantazii a zároveň jim přináší zábavu? Pak se inspirujte naším tipem od Albi www.albi.cz!

Jak se tyto hry hrají? Velmi jednoduše! Hra má spád, děti se nenudí a těší se, co bude na další kartě a na to, zda spoluhráč uhodně, co má za úkol.

Jak na to? V krabičce ve tvaru krychle se skrývají karty s obrázky a různými informacemi na určité téma. Vždy si vyberete 1 kartu. Díváte se na ní 10 sekund (než se přesypou hodiny) a poté si vezme kartu váš soupeř. Vy hodíte kostkou a podle toho, jaké na ní padne číslo, vám protihráč přečte otázku. Otázka vyplývá z karty, na kterou jste se 10 sekund dívali. Vaším úkolem je si za 10 vteřin zapamatovat z karty co nejvíce a poté správně zodpovědět otázku, která se karty týká. 

Albi

Jaké máme pro vás tipy?

  • Hry V kostce - Česká republika

Poznejte naši zemi prostřednictvím zábavné hry. Česká republika V kostce! Obsahuje 70 karet s obrázky přírodních i historických památek, zajímavostí, ale také známých osobností. Procvičíte si hlavně paměť, postřeh i své vědomosti.

  • Hry V kostce – Praha

Vyznáte se v Praze a její historii? Víte kdy začaly jezdit první elektrické tramvaje, kolik schodů má Staroměstská mostecká věž, kdo nechal postavit Stavovské divadlo? Odpovědi a mnoho jiných zajímavostí o Praze najdete na 71 obrázkových kartách.

Více najdete na: www.albi.cz/hry-a-zabava/v-kostce-praha

  • Hry V kostce – Zvířata

Umí jaguáři plavat? Žijí klokani ve skupině? Kolik je na obrázku zvířat? Pomocí hry Zvířata V kostce! se seznámíte s těmi nejznámějšími zvířaty z celého světa. Hra obsahuje 71 kartiček zvířat a informacemi o nich.

Více najdete na: www.albi.cz/hry-a-zabava/zvirata-1

  • Hry V kostce - Svět

Chcete poznat různé země světa? V této hře z řady V kostce! se s pomocí 71 karet s obrázky různých zemí světa dozvíte vždy to nejzajímavější z každé země. 

Např.: Kolik barev má francouzská vlajka? nebo Sousedí Německo s Itálií? či Jak se nazývá pták na obrázku karty Nový Zéland? Zapamatovali jste si to? Pokud ano, je karta vaše!

Více najdete na: www.albi.cz/hry-a-zabava/svet-1

  • Hry V kostce - Matematika

Desetiminutová hra na procvičení paměti a osvojení si pojmů z matematiky. Sčítání, násobení, množiny, diagramy či míry a váhy. Matematika dokáže být i velmi zábavná!  S touto hrou se děti snadno seznámí se základními pojmy z matematiky, naučí se základy počítání a nebudou se bát ani čísla pí. Hra obsahuje 71 karet s vysvětlenými matematickými operacemi a základními pojmy.

Více najdete na: www.albi.cz/hry-a-zabava/matematika

  • Hry V kostce - Historie

Znáte slavné osobnosti a události z naší a světové historie? Pomocí obrázků se je zajisté lehce naučíte. Obsahuje 71 karet s pěknými obrázky historických dějin a postav, včetně základních informací o nich. Např.: Má Kleopatra na obrázku náušnice? nebo Kdy přistáli první lidé na Měsíci či Na jaké bankovce je portrét J. A. Komenského? Zapamatovali jste si to? Pokud ano, je karta vaše! 

Více najdete na: www.albi.cz/hry-a-zabava/historie

  • Hry V kostce – Vynálezy

Hra na procvičení paměti a poznávání vynálezů a vynálezců, aneb co si zapamatujete za 10 vteřin? Např.: Ve kterém roce byl vynalezen rentgen? nebo Jaké národnosti byl vynálezce Braillova písma? či Jak vypadal objevený penicilín? Zapamatovali jste si to? Pokud ano, je karta vaše!

Více najdete na: www.albi.cz/hry-a-zabava/vynalezy

  • Doporučujeme pro menší děti - Hry V kostce - Abeceda

Naučte děti abecedu zábavnou formou – pomocí veselých obrázků od jednotlivých písmenek. Obsahuje 71 karet s obrázky od jednotlivých písmenek abecedy.

Více najdete na: www.albi.cz/hry-a-zabava/abeceda