.

Hry v kostce od Albi: Baba Jaga a Tři malá prasátka

Dárky

Hry v kostce od Albi: Baba Jaga a Tři malá prasátka

Hledáte hračky a hry, které v dětech rozvíjí fantazii a zároveň jim přináší zábavu? Pak se inspirujte naším tipem od Albi www.albi.cz ! Chceme vám představit nové hry, které můžete hrát s dětmi, jsou určeny pro celou rodinu. Vnořte se do pohádky, do postav, které děti milují a užijte si dobrodružné chvíle napětí, kdo vyhraje…

Jak se hraje hra Baba Jaga?

AlbiPoté, co jste se vyvlékli z křivých pařátů Baby Jagy a podařilo se vám utéct z její chalupy, vydala se vás čarodějnice pronásledovat ve svém létajícím kotli! Krouží nad lesem a snaží se vás vypátrat. Abyste unikli, musíte v tajemném lese najít tři přísady ke spuštění kouzla, které Babu Jagu setřese z oblohy. Pospěšte si, Baba Jaga už větří vaši stopu! Hra na paměť a postřeh pro celou rodinu, kde všichni hrají zároveň.

Ve chvíli, kdy se jeden s hráčů snaží najít na žetonech lesa přísady na seslání kouzla, ostatní hráči mu posouváním figurky Baby Jagy určují čas, který na hledání přísad má. Rozhoduje paměť a rychlost! Kdo jako první sešle tři kouzla vyhrává hru.

Více najdete na www.albi.cz/hry-a-zabava/baba-jaga

Jak se hraje hra Tři malá prasátka?

AlbiNejprve se vžijte do pohádky o třech prasátkách… „Máte to ale pevné stavení, lorde Šunko. Byla by škoda, kdyby se mělo zhroutit pod silou mého dechu!“ Prasátko se v klidu zasmálo a vlkovi řeklo: „U mého zakrouceného ocásku, stěží se budu třást před tvými ubohými plícemi!“ Docela podrážděný slovy malého prasátka vlk foukl jednou… dvakrát… třikrát…

Pohádkově zpracovaná kostková hra, kde hráči pomocí házení kostkami získávají materiál pro stavbu domečků. Použít mohou různě odolné materiály: slámu, dřevo či cihly. Pokud na kostkách padnou alespoň dva symboly vlka, musí hráč vlastním dechem roztočit ruletu a tím určit, který materiál ze zvoleného domečku bude odfouknut. 

Více najdete na www.albi.cz/hry-a-zabava/tri-mala-prasatka

Albi

   
12.12.2014 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme