Další zajímavá zpráva od čtenářky aasun - po večerech hrají s partnerem hry, místo aby se dívali na televizi. A soutěží také na našem webu. A co nám napsala čtenářka babca52? Přečtěte si tuto novinku.

Milé dámy, to je fajn, že i vás baví soutěže a hry. To si u nás před Vánoci užijete! Moc Vám děkuju za příspěvky a přeju krásný den.


Soutěžení - toto je téma přímo pro mě.

Nejdůležitější je, když je člověk naladěn s partnerem na stejnou vlnu, protože pak to vypadá tak, že i partner je zaregistrován na ženě-in a sdílíme společně jak naše úspěchy tak i neúspěchy. No a doma to pak vypadá tak, že když je potřeba umýt nádobí, tak zasedneme k nějaké hře a hrajeme o to, kdo půjde mýt nádobí. A naopak, jakmile jdeme něco hrát, musíme si nejdříve říct o co hrajeme, abychom měli tu správnou motivaci. K žádným narozeninám nebo Vánocům nesmí hra jako dárek chybět a jelikož má přítel tento týden narozeniny, další hra by určitě potěšila. Naposledy jsme dostali „Afriku“, která trvá min. 1,5 hodiny, takže je teď každý večer o zábavu postaráno (hry jsou takovým naším celovečerním filmem) :-)

Děkuji Ženě-in, že nám dává možnost nesoutěžit jenom proti sobě v deskových hrách, ale také spolu právě na webu.

aasun


Dobrý den, chtěla bych se zúčastnit vánoční soutěže a proto odpovídám na dnešní otázky:

Ano, soutěžím moc ráda.

Baví mě četba a poslech audia.

Všech kromě těch o kosmetiku a vstupenky.

Peníze, knihy, DVD, sladkosti a praktické věci do domácnosti.

Otázku žádnou nemám, myslím, že pravidla jsou jasná.

babca52

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Prosím, příspěvky už neposílejte. Jedna z vás zanedlouho vyhraje hru s názvem Dračí srdce.

hra

Reklama