Bulvár

Hrsťková polévka

Jenomže na rozdíl od sličných těl amerických studentek my budeme sledovat tělo J. X. Doležala, novináře, jenž má početnou skupinu příznivců a obdivovatelů, ale stejně početnou skupinu nesnášečů. Příslušníci obou skupin se jistě na stránky www.nekoukat.cz s radostí připojí – první, aby mohli sledovat svůj idol ve dne v noci, druzí, aby si potvrdili, že jejich názor na J. X. D. jako na exibicionistu a blázna sedí.
V bytě Jiřího X. Doležala bude po dobu jednoho měsíce namontována webová kamera, jejíž obraz bude přenášen na internet a Jiří X. Doležal nebude kameru vypínat, bude pomocí internetu komunikovat s lidmi, objednávat si služby a zboží a bude se chovat tak jako obyčejně, jako kdyby tam žádná kamera nebyla. K tomu se uvázal celý měsíc. Navíc v bytě s ním bude i jeho přítelkyně Bohdana, které to prý vůbec nevadí, že bude všem na očích. Klidně budou před kamerami dělat úplně všechno- jak říkají oba - ( smích ).Ale nebude to prý zábava, ale vážná věc. Můžete sledovat nejem obraz, ale i zvuky díky mikrofonu.

Hlavní protagonista celé záležitosti se dal slyšet, že tohle nás čeká všechny, budeme sedět doma u internetu, nehneme se z bytu a všechno se bude objednávat přes počítač – on do toho jde jen trochu dříve než ostatní. To je však velmi sporné tvrzení, věřím, že z bytu všechno řešit budeme, ale snad nás přitom nebudou sledovat ostatní uživatelé internetu.
Kdo má tedy zájem sledovat J. X. D. po celý den, může tak učinit hned na www.nekoukat.cz Třeba si bude dávat zrovna jointa nebo bude laškovat s Bohdanou a nebo vystrkovat na čtenáře holý zadek ( ale to snad ne :).

   
16.06.2000 - Společnost - autor: Jana Zbyňková

Komentáře:

 1. avatar
  [2] hubajda [*]

  Ťapina — #1 to nevim ani ja

  superkarma: 0 20.09.2012, 19:02:46
 2. avatar
  [1] Ťapina [*]

  J.X.Doležal je prostě divnej. Nevím, o co mu pořád jde.

  1. na komentář reaguje hubajda — #2
  superkarma: 0 05.12.2003, 11:17:20

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme