Dobrý večer Radime a ženy-in!
Já už teda o sexu na veřejnosti můžu zatím jen snít. Ono  při větším objemu těla partnerů je třeba mít větší prostor pro pohyb a polohy vyhovují jen některé, tak mě napadá jen bazén nebo veřejná nudapláž. Jenže by to muselo být velmi daleko od mého bydliště, protože mým žákům by se možná velmi líbilo, že paní učitelku někdo viděl v kritickém okamžiku, ale mému zaměstnavateli určitě ne. Na dovolenou k moři ale zatím nemám.

Ale posílám ti fotky z netu, na kterých je něco co připomíná sokolský slet, ale je to prý japonský pokus o rekord v počtu souložících párů. Japonci prý v poslední době sex propagují, protože je to dobrá relaxace při jejich náročném stresujícím životě. Tak takovýhle sex na veřejnosti by u nás neprošel. Nebo že by se váš magazín pokusil něco takového zorganizovat?
Bonda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Mám pocit, že magazím se nedokope ani k tomu společnému houbaření, natož k takovémuto odvzazu, ale zkuste „zavolat řediteli“, třeba s tím něco provede. Obrázek přikládám jen skupinový, abychom nepohoršili, ono se to vysílá i zítra totiž...

Reklama