Milá redakce!

 

Stále častěji mám pocit, že mi čtete myšlenky a přemýšlíte nad stejnými tématy, které se mi zrovna honí hlavou. A nejinak tomu je i dnes. Sice jste nadhodili téma, ke kterému vlastně žádnou příhodu nemám, ale na druhou stranu, třeba by se mohlo stát brzy, že ji budu mít.

 

Co se týče přistižení jako takových, neumím si představit, jaký intimní život měli mí rodiče do doby, než jsem se z ložnice nastěhovala do pokoje uvolněného po bratrech. Spala jsem s nimi v ložnici v posteli a ještě teď si z mamky dělám srandu, že jsem se vždy budila na kraji postele. Nicméně pravda je taková, že není divu – když vstávala dříve než já. A pokud někdy něco bylo, co má očka neviděla, asi jsem spala jako do vody hozená.

 -

Když už nedošlo k odhalení rodičů in flagranti, došlo k něčemu, co se v té době asi mamce nepříliš dobře komentovalo. Byla sobota a my jsme uklízely. Zřejmě jsme připravovaly povlečení z ložnice na přeprání a já jsem pod tátovým polštářem našla balíček. Tou dobou jsem už s našimi v posteli asi nespávala. A každé dítko, natož budoucí žena, je přeci zvědavé, že? :-) Takže jsem tu žlutou krabičku otevřela a našla jsem v ní cosi, co vypadalo jako nenafouklý balonek. Měla jsem ohromnou radost z toho objevu a hned jsem se taky pochlubila mamce, co jsem to jenom našla. Možná jsem z dětské radosti i nějaký ten balonek nafoukla, sama si už nepamatuji. Nicméně, když mamka zjistila, co jsem objevila, řekla: „Vrať to zpátky!“ a já měla o čem přemýšlet. Už si ani nepamatuji, jestli jsme měla odvahu se ptát. Spíš jsem prohlásila něco jako: „Jůůůůů, balonky!“ s nevinným úsměvem v tváři. Až několik let poté jsem se musela hihňat tomu, co za „balonky“ jsem vlastně chtěla nafukovat.

 

Jenže dnes je dnes a já už rodiče stěží přistihnu při zážitku, o kterých si dnes povídáme. Za to já se teď zabývám myšlenkou, nakolik je bezpečný a za jakých okolností vůbec realizovatelný, sex v přítomnosti dítěte. Přítele teď sice nemám, ani vlastní děti, ale ve skutečnosti mám oboje. Jak je to možné? Přítel mne před pár měsíci opustil s tím, že už to asi nemá smysl – se slzami v očích, že sice asi dělá chybu, ale že to takhle bude lepší. Nakonec mu bylo jedno, že brečíme oba a přál si, aby z nás zůstali přátelé. Předpokládám že jste porozuměli, že v každé větě slovo přítel znamená „něco“ či „někoho“ jiného. Snad to tak chápe i ON. A děti? Mám dva synovce a jednu neteř. A nejstarší z dětí, synovec Staník se do mého expřítele tak nějak zakoukal a dosud nepřestal s myšlenkou, že za ním pojedeme na prázdniny.

 

V neděli jsme se všichni tři setkali a Staník se ho dokonce zeptal, jestli můžeme přijet. Dostal kladnou odpověď, ale s podmínkou. Musím přijet taky. A co já? Pohrávám si s myšlenkou, jestli to vyjde, kde bude Staník spát? V obýváku? A kde já? V ložnici? Na výběr jsou v postatě jen ony dvě zmiňované místnosti. A co když se nedokážu překonat a přesvědčím svého expřítele o tom, že bychom si udělali malou vzájemnou službičku :-)

 

Co potom Staník? Může se vzbudit, nebo ho napadnout, že si přijde lehnout k nám. Nevím, jestli mě ta myšlenky vzrušuje, nebo se jí obávám. Dokážu si v mysli představit veškeré důsledky podobného zpříjemnění noci. Nejsem si jistá, jestli je vůbec dobré se k mému expříteli-příteli snažit „přitulit“. Vždyť on se rozešel se mnou a ne já sním a já se mu mám teď vnucovat? Zdá se mi to pod moji hrdost. A tak spíše než jen uvažovat potřebuji radu. Kamarádka mě dnes ráno pobavila mottem: „Láska je jako stín. Pokud ji budeš honit, bude před Tebou utíkat, utíkej ty a poběží za Tebou.“ A já se teď snažím přijít na to, kam vlastně chci běžet – jestli za ní nebo před ní.

 

A když to tak nějak posuzuji ze všech stran, možná to nebude noc s expřítelem, při které budu jednou přistižena, ale výmluvu či vysvětlení pro podobnou chvíli mám už teď. Prostě řeknu, že jsme dělali banánový dort. A když to dítě někomu prozradí, tak dotyčnému klidně dám i recept. A Vám, milé čtenářky, ho klidně ráda dám také. Třeba se Vám bude hodit!

 

 

BANÁNOVÝ DORT

 

Potřebujeme:

 

2 usmáté oči

2 pěkně formované nohy

2 dobré nádoby na mléko

1 kožešinová miska

2 vejce

1 banán 15-20 cm

 

Postup:

 

Díváme se do dvou usmátých očí, roztáhneme pěkně formované nohy a lehce masírujeme nádoby na mléko tak dlouho, dokud se kožešinová miska dobře nepromastí. Často zkoušíme prstem, je-li dobře vymaštěná, pomalu vložíme banán a přikryjeme vejci. Dort je hotový, když banán změkne a pouští šťávu. Když je kožešinová miska po určitou dobu stále mastná, může se péci další dort, pokud je k dispozici banán.

 

POZOR!  Přejídání škodí. 

 

Bokul           

 

Milá Bokul, Tvé dilema - vyspat/nevyspat za tebe asi nevyřeším... :o))) Ale ten banánový dort je opravdu vynikající. :o)) Díky za Tvůj příspěvek.

Reklama