S příchodem sychravého počasí se člověk často potřebuje něčím rozveselit. Nakupování potěší a zakoupené oblečení zahřeje. S operátorem O2 navíc můžete až o polovinu ušetřit díky programu O2 Extra výhody.

Letošní podzim frčí teplá ponča, kabáty a barevné svetry. Radost si můžete udělat třeba koupí takového kousku v C&A, kde můžete využít v rámci Extra výhod slevu 25 % na jakýkoli jeden kus. K dokonalému outfitu patří perfektní boty. O čtvrtinu levněji můžete jako zákazník O2 nakoupit vybraný pár bot z obchodů Reno.

O2

Při nákupech nezapomínejte na své zdraví. Na vitaminy k posílení imunity před přicházející zimou dostanete v lékárnách Benu 15% slevu, abyste se vyvarovali nachlazení a v pohodě přečkali chladné dny.

To však zdaleka není všechno. Jako zákazníci O2 můžete využít slevy také v Yves Rocher, Sephoře, Scan Quiltu, Pet Centeru a v řadě dalších obchodů. Slevy můžete čerpat prostřednictvím mobilní aplikace O2 Extra výhody nebo na webové stránce www.o2extravyhody.cz, kde také naleznete více informací.

Reklama