Tawan

TawanLuxusní thajské masážní salóny Tawan přinášejí nezapomenutelné zážitky plné uvolnění a regenerace. Masáže prováděné profesionálními a precizními thajskými masérkami navozují tolik potřebné paprsky zářícího slunce.

Nechte nabít své tělo novou energií a v myšlenkách se vydejte na bílé pláže dalekého Thajska provoněné vůní orchidejí, santalového dřeva a průzračného moře. Probuďte svou mysl a ucítíte, jak vaším tělem znovu proudí blahodárná životní síla, díky které úspěšně zvládnete náročné dny konce roku.

Nyní můžete využít speciální až 30% vánoční slevu na dárkové poukazy!

TawanPrincip thajské masáže tkví v práci s vnitřními energetickými drahami, pomocí kterých je tělo zásobováno životní energií. Speciálně školené thajské masérky, které toto umění a filozofii dědí z generace na generaci, dokážou svými dlaněmi vytvářet šetrný, i když velmi účinný tlak na energetická centra. Masáží a protahováním se pak energie v organismu dostává do pohybu. Kromě rozproudění blahodárné životní síly je cílem pravé thajské masáže, tak jak ji provozují profesionální týmy v luxusních masážních salónech Tawan, také ulevit od stresu a napětí, zmírnit bolest, posílit rozjitřený nervový systém a obnovit vnitřní rovnováhu a harmonii těla i mysli. Kromě thajských masáží se můžete nechat okouzlit mj. i Tawančokoládovými, medovými, olejovými či bylinkovými masážemi, stejně tak doporučujeme vyzkoušet bambusovou masáž či lávové kameny.

Komfort, styl a profesionální péči si mohou návštěvníci vychutnat napříč celou Českou republikou. Thajská masážní centra Tawan najdete v prostředí špičkových hotelů, nádherných budov a rezidencí v Praze, Karlových Varech, Brně a v Hluboké nad Vltavou. Ale také v Mladé Boleslavi a ve Špindlerově mlýně.  

Více na www.tawan.cz.

Tawan

Reklama