Dnešní otázka je opět velmi jednoduchá. Stačí vyluštit krátkou hřebenatku a vědět, co vyluštěné slovo znamená, a máte vyhráno.

Nebudu chodit dlouho okolo horké kaše. Pravidla jsou velmi jednoduchá.

Tady máte hřebenatku:

zadani sifry

Pod dnešními novinkami najdete celkem 12 otázek na jména známých lidí a historických osobností. Každá otázka bude označena číslem.

Když vše zodpovíte správně a jmény doplníte výše uvedenou tabulku, vyjde vám slovo.

A správná odpověď není to slovo, ale odpověď na otázku: Co to je?

Přeji příjemnou zábavu. Mimochodem první otázka je pod tímto článkem.

Odpověď na otázku, ne otázku samu, vložte do odpovědního boxu.

KLIKNI odpovědní box KLIKNI

Nevkládejte odpověď DO DISKUSE POD TÍMTO ČLÁNKEM.

Dále vás žádám, abyste si pod tímto článkem nenapovídaly, neradily atd., abyste nezkazily zábavu těm, co si chtějí na řešení přijít samy.

Soutěž začala dnes tedy ve čtvrtek 16. 8. 2012 v 8.00 a skončí zítra, tedy v pátek 17. 8. v 8.00. Zítra dopoledne zveřejním správné řešení i odpověď.


Co můžete vyhrát?

Popis: knihaV této hádanakové soutěži můžete získat opět dvě ceny. Tentokrát je to kniha Mystický sex od A do Z autorkyCassandry Lourisové (vydalaMETAFORA) a krásný balíček kosmetiky AVON ANEW reversalist s dvoutýdenní obnovovací péčí.

Popis: anew

Hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 19. 7. 2012 do 20. 8. 2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 5 hádanek, zařadíte se do slosování o knihu Mystický sex od A do Z. Pokud odpovíte správně alespoň na 11 hádanek, zařadíte se také do slosování o kosmetický balíček AVON ANEW reversalist s dvoutýdenní obnovovací péčí.


10. Evangelíci ho neuznávají, křesťané ho považují za zvěstovatele božího poselství, pro judaismus je andělem smrti. Kdo to je?

Reklama