Bulvár

Hrdinové mezi dětmi budou oceněni


Čtvrtý ročník projektu Dětský čin roku vrcholí. Již dnes budou oceněny dobré skutky odvážných dětí a Žena-in bude u toho. Do projektu Dětský čin roku se letos zapojilo 581 školáků, kteří poslali příběh o svém statečném činu nebo činu svého stejně starého kamaráda.

 

Děti mohly soutěžit v šesti kategoriích: Záchrana lidského života, Pomoc v rodině, Pomoc jiným dětem, Pomoc ostatním lidem, Pomoc přírodě a Dobrý nápad. Z každé kategorie bude již dnes odpoledne oceněn jeden příběh, který získal nejvíce hlasů. Škola, jejíž žák (autor příběhu) zvítězí, získá 10 000 korun na školní pomůcky.

 

Odborná komise, ve které se objevili i herci Aleš Háma a Jitka Čvančarová, vybrala z došlých příběhů 30 nejlepších. Výběr absolutních vítězů už měla v rukou dětská porota. Všichni školou povinní mohli posílat své hlasy poštou nebo prostřednictvím internetu.

 

Všechny letošní soutěžní příspěvky i příběhy dětí z uplynulých let si můžete přečíst už na webových stránkách projektu Dětský čin roku.

 

Již zítra vám přineseme podrobnější reportáž z vyhlášení Dětského činu roku 2008 společně s vítěznými příběhy.

 

   
09.12.2008 - Společnost - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Krysodlak [*]

    Smutný je, že, až vyrostou, tak z většiny z nich bude stejné tupé bezohledné stádo, jako z ostatních dospělých. Ale, je dobře,že někdo dětech píše i normálně, ne, jak jsou zpovykané a líné a tak.

    superkarma: 0 09.12.2008, 15:01:01

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme