Novinky

Hravý víkend plný zábavy s Centrem Chodov

Zábavný program, který v prvních zářijových dnech připomene malým i velkým návštěvníkům náladu prázdnin, připravilo Centrum Chodov ve spolupráci s Pražskou energetikou, a. s. Hravé aktivity, atrakce a soutěže budou po celý víkend 6.–7. září vždy od 10 do 18 hodin ovládat Čtvercové náměstí uvnitř centra i prostory na přilehlé venkovní ploše před vstupem A.

Víkend plný energie v Centru Chodov ozdobí svým vystoupením mladá populární zpěvačka Markéta Konvičková, která se úspěšně probojovala mezi finalisty talentové soutěže Česko Slovenská Superstar 2009. Chybět nebude ani oblíbené malování na obličej, zábavná balónková show, skákací poníci a hrad nebo diskotéka pro nejmenší. Starší návštěvníci pak budou mít příležitost poměřit navzájem síly na atrakci Bourací kladivonebo si vyzkoušet chůzi na unikátních skákacích botách Poweriser. Zapojit se mohou i do interaktivní hry Lovec světla, která prostřednictvím svojí speciální konstrukce s nepravidelně se rozsvěcujícími světelnými terči testuje pohotovost reakcí hráčů. Návštěvníci zábavného programu v Centru Chodov se mohou těšit také na drobné pozornosti.

vikend

„Víkend plný energie sice proběhne již na začátku nového školního roku, já ale věřím, že se naši malí i velcí návštěvníci nechají zlákat jeho pestrým programem a zavzpomínají na prázdninovou atmosféru,“ řekla Marcela Hrdličková, ředitelka Centra Chodov. „Jsem skutečně velmi ráda, že jim můžeme ve spolupráci s PRE nabídnout tolik zábavných atrakcí a aktivit.“

Více informací naleznete na www.centrumchodov.cz.

   
06.08.2014 - Redakční novinky - autor: Lucie Ulmanová

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme